Çözüldü Bilgisayarı kapatınca tamamen kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Altunay_TR

Picopat
Arkadaşlar konu biraz garip ama ben bilgisayarı kapattığım zaman CPU'nun çalışma zamanı sıfırlanıyor. Yani tamamen kapanıyor. Eskiden 6-7 gün bile açık gözüküyordu. Benim sorum şu neden tamamen kapanıyor? Ben tamamen kapanmasını istemiyorum.

20240324_124118.jpg

Çözüm
Kimse sebebini anlamamış. Hızlı başlatma ayarınız muhtemelen kapanmış o yüzden böyle. Hızlı başlatmayı açarsanız yani Denetim Masası'ndan güç ayarını değiştirirseniz daha hızlı açılır ve dediğiniz gibi 6-7 gün çalışıyor görünür. Yeniden başlatınca sıfırlanır sadece.
Hızlı başlat açık.

O yüzden merak ettim zaten. Açık olmasına rağmen neden böyle?

Görsel:

Arkadaşlar kendi sorunumu kendim çözdüm. Bir kişi daha bu sorunu yaşamıştı. Oradaki bir yorum sayesinde çözdüm.
Arkadaşlar konu biraz garip ama ben bilgisayarı kapattığım zaman CPU'nun çalışma zamanı sıfırlanıyor. Yani tamamen kapanıyor. Eskiden 6-7 gün bile açık gözüküyordu. Benim sorum şu neden tamamen kapanıyor? Ben tamamen kapanmasını istemiyorum.

Eki Görüntüle 2149080
Olmasi gereken bu zaten?

Eki Görüntüle 2149080

Neden kapanmasın? Daha iyi işte.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, bilgisayarı kapattığımda CPU'nun çalışma zamanı 6 7 gün oluyordu. Sadece yeniden başlatınca sıfırlanıyordu.

Tamam zaten yanlış olan o. Şu anda bir sekilde sizinki duzelmis gibi.

Eki Görüntüle 2149080

Neden böyle bir şey istiyorsunuz çözemedim ama denetim masasını açın, guç seneçeklerine basın ve sol taraftan guç düğmesinin yapacaklarını seçin seçeneğine basın oradan ayarınızı yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı