Bilgisayarı Kapatınca Wi-Fi Modülü Işığı Yanıyor

333online

Centipat
Makaleler
1
Arkadaşlar selamlar. Bilgisayarı kapatınca sadece Wi-Fi modülünün ufak LED'i yanıyor. Klavye ve mousenin ışığı kapanıyor. Benim için bir sorun teşkil etmiyor. BIOS'a girip USB ayarlarıyla falan uğraşamam yoğunum bu ara 😂😂. Sormak istedim bir de size. Sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle söyleyeyim, ben bilgisayarı kapatınca mousepadın ışığı falan sönmüyor. Ethernet portu da yanıyor. Rahatsız etmiyor bunlar beni. Güç kaynağını kapatırsanız ışıklar sönecektir.

Arkadaşlar selamlar. Bilgisayarı kapatınca sadece Wi-Fi modülünün ufak LED'i yanıyor. Klavye ve mousenin ışığı kapanıyor. Benim için bir sorun teşkil etmiyor. BIOS'a girip USB ayarlarıyla falan uğraşamam yoğunum bu ara 😂😂. Sormak istedim bir de size. Sebebi ne olabilir?

Bilgisayarınızda Wi-Fi modülünün bağlı olduğu USB port, güç bağlantısı olduğu takdirde sürekli olarak 5V/1A çıkış sağlayabilen port olabilir. Örneğin telefon şarj etmek için de laptoplarda bu USB portlarının yanında şarj işareti bulunur ve bilgisayarınızı açmadan telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Bu yüzden de Wi-Fi modülünüze gelen güç hiç kesilmiyor ancak veri akışı kapanıyordur.

Geri
Yukarı