Çözüldü Bilgisayarı kapatınca Xbox Game Pass'te FH5 indirmesi gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RSLNBOSS

Decapat
Daha fazla  
Xbox Game Pass'ten Forza Horizon 5 indiriyordum ancak kısa bir süreliğini bilgisayarı kapatmam gerekti (indirmeyi duraklattım). Tekrar açıp baktığımda oyun gözükmüyor indirmeye çalıştığımda da yer yok diyor. 100 GB yerimi aldı ve WindowsApp'ten silmeye çalışmama rağmen oyun dosyaları orada yok bile. Nasıl sileceğim bu oyunu Allah için biri bir baksın boşu boşuna 100GB yeri aldı götürdü. İlla format mı atmamız gerekiyor bu hata için?

Çözüm
Aynı sorunu ben de dahil birçok insan yaşadı. Ben biraz bekleyince indirme tekrar gözükmüştü. Gerekli izin ayarları yaptıysanız C:\Program Files\WindowsApps\MSIXVC içerisindeki 100-106 GB arası boyutundaki dosya Forza Horizon 5 dosyası. İster silip en baştan indirirsiniz, ister düzelmesini beklersiniz. Tek seferde indirmenizi tavsiye ediyorum. Bilgisayarı kapatmadan veya indirmeyi duraklatmadan.
Aynı sorunu ben de dahil birçok insan yaşadı. Ben biraz bekleyince indirme tekrar gözükmüştü. Gerekli izin ayarları yaptıysanız C:\Program Files\WindowsApps\MSIXVC içerisindeki 100-106 GB arası boyutundaki dosya Forza Horizon 5 dosyası. İster silip en baştan indirirsiniz, ister düzelmesini beklersiniz. Tek seferde indirmenizi tavsiye ediyorum. Bilgisayarı kapatmadan veya indirmeyi duraklatmadan.

Çözüm

Dostum cevabın için teşekkür ederim altından girdim üstünden çıktım bir şekilde tekrar indirme başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı