Bilgisayarı kapatıp açarsam Epic'de indirme devam eder mi?

O zaman gece açık kalacak PC şimdi güvenemedim 60GB indi boşa gitsin istemiyorum.
Gece bilgisayari tasarruf moduna alirsaniz bilgisayar daha az elektrik harcar. Zaten geceleri elektrik birazcik daha indirimli oluyor. Eger bilgisayari kapatacaksaniz indirmeyi durdurun, oyle kapatin.

Eder sanırım. Ben durdurup tekrar başlattığımda 0'dan başlıyordu ama direk oyunu değil. Mesela oyun 90 GB, 40 GB'ını yüklediği zaman PC'yi kapatıp açtığımda geri kalan 50 GB'ı %0'dan başlayarak indirmeye başlıyor.

Şu an cidden dediğin gibiyse hayatımı kurtardın gibi bir şey oldu çünkü indirmekten vazgeçecektim. 100 GB bir oyunu indirirken, %40 gibi bir kısmı yüklendiğinde laptopun şarjı bitti ve %0 olarak gösteriyor şu an ama dediğin gibiyse altta "... GB of... GB" yazısı da sıfırlandı ve bunun olmaması mı gerekiyordu acaba?
image_2021-05-22_152500.png

Ben GTA 5 indiriyorum şu an 104 GB 1 GB'si indi ama PC'yi kapamam lazım sağ alttan Epic Games'i seçip çık deyince yüklemen iptal olacak diyor.

Dosya Ekleri

• 20210612_152214.jpg
    20210612_152214.jpg
    183,2 KB · Görüntüleme: 255
  • epic games kapama.PNG
    epic games kapama.PNG
    9,9 KB · Görüntüleme: 265
Az önce GTA 5 indiriyordum, bilgisayar dona kaldı %59'da iken, sonra bilgisayarın kapatma düğmesinden bilgisayarı kapattım, yeniden açtım bilgisayarı ve ardından tekrar Epic Games'i açtım, kaldığı yerden devam ediyordu. İndirilmesi gereken 29.6GB kaldığı için 111GB yerine "29.6GB içerisinden ... MB" yazıyordu, yani kısacası, indirme devam ediyor lakin emin olamazsanız indirdiğiniz uygulamayı ya da oyunu indirdikten sonra " Dosyaların bütünlüğünü doğrula" diye bir seçenek olması lazım, ona tıklayın. Sonra mis gibi devam edersiniz.

Geri
Yukarı