Bilgisayarı kapatıp açınca mouse imleci sıfırlanıyor

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
Dostlar mouse imleci yapıyorum fakat sistemi her yeniden başlattığım zaman mouse imleci sıfırlanıyor. Çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar mouse imleci yapıyorum fakat sistemi her yeniden başlattığım zaman mouse imleci sıfırlanıyor. Çözümü var mıdır?

Kendiniz yükle yaptığınız için eliniz ile, eğer install dosyası varsa sağ tıklayıp yükle demeniz gerekir daha sonra her zaman o kullanılır kendi eliniz ile değiştirebilirsiniz kayıt edememiş olabilirsiniz kayıt etmeyi deneyin bir de.

Kendiniz yükle yaptığınız için eliniz ile, eğer install dosyası varsa sağ tıklayıp yükle demeniz gerekir daha sonra her zaman o kullanılır kendi eliniz ile değiştirebilirsiniz kayıt edememiş olabilirsiniz kayıt etmeyi deneyin bir de.

Aynı sorun bende de var hocam kayıtlı olmasına karşın her açtığımda tekrardan yapıyorum

o nası oluyor hocam, anlamadım?

Fare ayarlarına girin imleci kaydetmeyi deneyin bir isim ile, olmaz ise install. İnf tarzı bir dosya olmalı imlec dosyalarında sağ tıklayıp yükle deyip kurmanız gerekli düzgün kurulmamış imlec o yüzden orijinale dönüyor yeniden başlatınca.

Tamamdır hocam oldu galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı