Bilgisayarı kapatırken aldığım RadeonSoftware.exe - uygulama hatası

Kaan67

Hectopat
Eklediğim resimde de görmüş olduğunuz gibi bir hata aldım. Bundan önce bir dışarıya çıkmıştım eve geldiğimde Radeon Software ile alakalı bir hata daha almıştım, oyuna girdiğimde 1 FPS oynatıyordu daha sonra bilgisayarı yeniden başlattığımda düzeldi. Ancak az önce bilgisayarı kapatırken böyle bir hata aldım bu hatanın sebebi ne olabilir? Son olarak 4 gün önce mavi ekran yemiştim, aynı zamanda ekran kartım ve işlemcimin de birkaç gündür sıcaklıkları hiç normal değil.

Edit: Ekran kartı: RX 5500 XT 4 GB işlemcim R3 3300X RAM 8 GB 2666MHz anakart B450M S2H.

Dosya Ekleri

• IMG_20210730_003323.jpg
    IMG_20210730_003323.jpg
    117,3 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleyen: Moderatör:
Eklediğim resimde de görmüş olduğunuz gibi bir hata aldım. Bundan önce bir dışarıya çıkmıştım eve geldiğimde Radeon Software ile alakalı bir hata daha almıştım, oyuna girdiğimde 1 FPS oynatıyordu daha sonra bilgisayarı yeniden başlattığımda düzeldi. Ancak az önce bilgisayarı kapatırken böyle bir hata aldım bu hatanın sebebi ne olabilir? Son olarak 4 gün önce mavi ekran yemiştim, aynı zamanda ekran kartım ve işlemcimin de birkaç gündür sıcaklıkları hiç normal değil.

Edit: Ekran kartı: RX 5500 XT 4 GB işlemcim R3 3300X RAM 8 GB 2666MHz anakart B450M S2H.
GPU driverında sorun çıkmış sanırım. DDU ile tekrar kurmayı denedin mi?

Hayır nasıl yapabilirim bunu pek bir bilgim yok bununla ilgili.

Nasıl yapabilirim?

İşletim sistemi sürümü nedir? Eksik Windows güncellemesi var mı?

Bu sorunun çaresi deneyerek bulunabilir. DDU ile Güvenli Mod'da sürücüyü kaldırıp WHQL sürücüyü yükleyip deneyebilirsiniz. UV yapıp da deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı