Bilgisayarı kapatırken engelleyen uygulama

faruk212

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Benim bilgisayarımda Kaspersky ve Malwarebytes var.(Malwarebytes gerçek koruma kapalı.) Ancak bilgisayarımı kapatırken şu uygulamalar kapatılmasını engelliyor diye bir şey çıkar ya. Orada steam ve ismi ve sembolü görünmeyen bir şey çıkıyor ve buna basamıyorum. Bu sizde de oluyor mu? Bu nedir?
Edit: Bu engelleyen derken işiniz yarım kaldıysa bilgisayarı kapatmıyorsunuz.

Önemli bir durum değil sadece bilgi veriyor. Eğer kaydetmen gereken bir şey yoksa devam edebilirsin. Arka planda çalışan uygulamalar olduğu için bu şekilde.

Bu normal bir şey her Windows PC'lerde var arkada açıksa program uyarır açıkçası: Arkada bir program çalışmakta kapatılsınmı önemli bir şey var mı? Diye bir uyarı gibi görebilirsin sorun yok devam et olmazsa format atabilirsin :)

Bu normal bir şey her Windows PC'lerde var arkada açıksa program uyarır açıkçası: Arkada bir program çalışmakta kapatılsınmı önemli bir şey var mı? Diye bir uyarı gibi görebilirsin sorun yok devam et olmazsa format atabilirsin :)
Yok orada sembol ve isminin olmaması garibime gitti
Arkadaşlar ben aslında eskiden CMD ile etkinleştirdiğim Windowsu CMD kodlarıyla sildim. Sol altta Windows’u Etkinleştir yazısı geri geldi. Ama CS:GOda normalde 230-300 fps alırken bu sefer sadece 100 almaya başladım. Antivirüsler açık(Kaspersky). Neden olabilir?
Edit: R6 da denediğimde farklılık yokmuş.

Son düzenleme:
Yok orada sembol ve isminin olmaması garibime gitti
Arkadaşlar ben aslında eskiden CMD ile etkinleştirdiğim Windowsu CMD kodlarıyla sildim. Sol altta Windows’u Etkinleştir yazısı geri geldi. Ama CS:GOda normalde 230-300 fps alırken bu sefer sadece 100 almaya başladım. Antivirüsler açık(Kaspersky). Neden olabilir?
Edit: R6 da denediğimde farklılık yokmuş.
Hocam sorununuz çözüldü ise çözüldü olarak işaretleyip, diğer sorunlarınızı yeni konular ile açmalısınız. Böylece aynı sorunu yaşayan insanlar çözüme daha kolay ulaşacaktır.

Aynı olay bende de var ama o isimsiz gözüken şey de steame ait.Bilgisayarı kapatmadan önce görev yöneticisinden steamin görevini sonlandırıp kapattığınızda bilgisayar uygulama engellemesi vermiyor.Steam ile ilgili yani

Yeni konular

Geri
Yukarı