Çözüldü Bilgisayari kapattiktan sonra PSU anahtari kapatilmali mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

690355

Picopat
Sorum basliktaki gibidir. Bir de bende ErP syari disabled fakat bilgisayar kapaliyken kulakligimin isigi yaniyor. Bunu nasıl cozebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Anahtar açık kalabilir. ErP Ready ayarını S4+S5 yaparsanız USB'den güç çekemez donanımlar. Işıkları da kapanır dolayısıyla.
Sistemi ilk aldığım yıllar işim bitince düğmeden de kapatıyordum. Birkaç ay sonra düğme bozuldu ve artık kapatamıyorum :) Yani çok fazla oynarsanız sizinki de bozulabilir. Hatta kapalı konumdayken bozulursa bu sefer açamazsınız. En ideali üçlü prizin anahtarından kapatmak.

Sistemi ilk aldığım yıllar işim bitince düğmeden de kapatıyordum. Birkaç ay sonra düğme bozuldu ve artık kapatamıyorum :) Yani çok fazla oynarsanız sizinki de bozulabilir. Hatta kapalı konumdayken bozulursa bu sefer açamazsınız. En ideali üçlü prizin anahtarından kapatmak.
Şuan bende aynı şekilde yapıyordum. Neresinden dönersek kârdır artık.

Ben PSU'nun anahtarını kapattığımda bazen PC BIOS'a giriyordu direkt. Sonra kapatmamaya başladım sorun çözüldü. Galiba sıkıntılı bir şey bu SSD gözükmüyordu BIOS'ta.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı