Bilgisayarı kastırmayacak video edit programı önerisi

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Yaz geldi ve düğünler başladı. Ben de düğün çekimlerine gidiyorum. Doğal olarak da bunları düzenlemem gerek. Önceden kullandığım program bilgisayarımı kastırıyor. Yanıt vermiyor vs. gibi sorunlar yaşıyorum. Bana bilgisayarımı kastırmayacak, en kötü bilgisayarlarda bile çalışacak bir video kurgu programı ve video kayıt programı önerir misiniz? Video kayıt programını isteme amacım ise yaptıklarımı kayıt altına alıp ilerde unutursam izlerim diye. Şimdiden öneri yapan herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı kastırmayan edit programı diye bir şey yok. Performansı program değil donanım belirliyor. Bilgisayarınızı yükseltmeniz gerekiyor.

Yaz geldi ve düğünler başladı. Ben de düğün çekimlerine gidiyorum. Doğal olarak da bunları düzenlemem gerek. Önceden kullandığım program bilgisayarımı kastırıyor. Yanıt vermiyor vs. gibi sorunlar yaşıyorum. Bana bilgisayarımı kastırmayacak, en kötü bilgisayarlarda bile çalışacak bir video kurgu programı ve video kayıt programı önerir misiniz? Video kayıt programını isteme amacım ise yaptıklarımı kayıt altına alıp ilerde unutursam izlerim diye. Şimdiden öneri yapan herkese teşekkürler.
Camtasia,openshot gibi programlar olabilir. RAM konusu önemli. Deneme yanılma ile bulmanız gerekli.

Bilgisayarı kastırmayan edit programı diye bir şey yok. Performansı program değil donanım belirliyor. Bilgisayarınızı yükseltmeniz gerekiyor.
Haklısınız ama maddi durum olmayınca olmuyor. Zaten kazandığım para kira su falan anca yetiyor. Eski bir bilgisayar ile iş yapmaya çalışıyorum.
1 GB Ram
256MB Ekran kartı
150GB HDD
İntel (R) Pentium (R) 3.40 GHz işlemci.
Hayır zaten düğün editliyosun, en fazla kesiyosun ışık falan ekliyosun, nasıl donuyor ?
Neyse, Camtasia yada Filmora kullan.
1GB Ram
256MB Ekran Kartı
150GB HDD
İntel (R) Pentium (R) 3.40 GHz işlemci
Kasması doğal değilmi.
Hayır zaten düğün editliyosun, en fazla kesiyosun ışık falan ekliyosun, nasıl donuyor ?
Neyse, Camtasia yada Filmora kullan.
1GB Ram
256MB Ekran Kartı
150GB HDD
İntel (R) Pentium (R) 3.40 GHz işlemci
Kasması doğal değilmi.

Yeni konular

Geri
Yukarı