Çözüldü Bilgisayarı Kullandıkça Artan RAM Kullanımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Kaldırdım fakat bu sefer PC Etherneti görmedi. Çıldırıcam az kaldı.

Bu arada Memtest86 ile test yaptım (5.5 saat sürdü) problem bulamadı.

Şu anda eskisini kaldırıp normal Killer Ethernet Driver'ını yükledim. Programı olmayan versiyonunu yani. Deneyip dönüş sağlayacağım. İlginiz için çok teşekkür ederim.

Hocam RAM'ler de sorun var demedim. BİOS güncellemesi ile çözmüştüm ben o sorunu. Killer Network Manager ile de alakası olabilir. MSI'ın bütün programlarını kaldırın onlar da sorun yaratıyor RAM kullanımın da.

Arkadaşlar problem gerçekten Killer Ethernet programından kaynaklanıyormuş. Dediğiniz gibi programsız driverı kurdum ve 8-9 saat PC'yi kullandıktan sonra bile programları/oyunları kapatınca RAM normale döndü. Hepinize çok teşekkür ederim.

Arkadaşlar problem gerçekten Killer Ethernet programından kaynaklanıyormuş. Dediğiniz gibi programsız driverı kurdum ve 8-9 saat PC'yi kullandıktan sonra bile programları/oyunları kapatınca RAM normale döndü. Hepinize çok teşekkür ederim.

Ben dedim hocam sana boş konuşmuyoruz. :D Güle güle kullan. ;)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı