Bilgisayarı kullanırken aniden ekranımın gıtmesı

Zurich

Kilopat
Arkadaşlar başlıkta da olduğu gıbı bilgisayarda oyun oynarken Windows tuşuna basınca ekran duruyor sonra kararıyor ve bilgisayarı ilk açtığım zaman oluyor. Yalnız şöyle bir şey var bilgisayarımın fanları işlemci dahil çalışıyor lakin anakarta bağlı olan klavye mouse ışıkları gıtmekle beraber kasanın USB sınıne bağlı kulaklığım ışıkları gitmiyor. Bu çok olmuyor arada sıra. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar başlıkta da olduğu gıbı bilgisayarda oyun oynarken Windows tuşuna basınca ekran duruyor sonra kararıyor ve bilgisayarı ilk açtığım zaman oluyor. Yalnız şöyle bir şey var bilgisayarımın fanları işlemci dahil çalışıyor lakin anakarta bağlı olan klavye mouse ışıkları gıtmekle beraber kasanın USB sınıne bağlı kulaklığım ışıkları gitmiyor. Bu çok olmuyor arada sıra. Şimdiden teşekkürler.
Bios sürümünü kontrol edin.

BIOS sürümünü kontrol edin.

BIOS'um güncel değil ama elbet güncelleyeceğim bir gün.

Oyundan kaynaklı olabilir. Çünkü Windows tuşuna basınca oluyormuş yani oyun esnasında olan bir şey değil diyorsunuz. Oyun korsan mı yoksa orijinal mi?

Sadece oyun değil bilgisayarımı açınca da oluyor. Oyun PUBG Mobile.

PSU ve ekran kartı alabilir miyiz?

Duzeltme: Ekran kartı imza içinde varmış, PSU neydi?

Ekran kartı sürücünü DDU ile kaldır ve güncel sürücüyü yükle.

Power Boost VK-T01B 650W 80+ USB3.0 RGB fan mesh
Ayrıca ekran kartında sorun olacağını düşünmüyorum çünkü kapanıp mouse klavye ışığı gidiyor.

PSU 80 Plus ayrıca 6'lı prıze takılı bu sebebten ötürü olabilir mi?
Arkasından 230W yazıyor benim prizin her biri 220W.
80+ olmasıyla ilgili değil. Kalitesiz bir marka.
Forumda birsürü konu var bunla ilgili aslında.

Bombanın patlamasına 10 saniye kaldı saveliyorum hocam.

Şaka maka büyük ihtimalle PSU'da sıkıntı vardır millet çok önermiyor gameboostu kullanıp sıkıntı yaşamayanlar olabilir fakat bu ürünlerinin kalitesiz olduğunu değiştirmiyor genel olarak malzeme kalitesi dandik.

Yeni konular

Geri
Yukarı