Bilgisayarı ne zaman toplamalıyım?

Firmalar tekrar üretim yapana kadar bekleyin şuan inanılmaz arttı fiyatlar.
Tahminimce Yaz'da koronavirüs geçer, üretim yeniden başlar.

Sinerjiden öneririm ben oradan topluyacagım 240Hz monitör, klavye, mouse, kulaklık ve 2080'li bir bilgisayarı burada söylemek olmaz ama uygun bir fiyata topluyorum (ütopyaya falan göre uygun) toplayacagım öneririm.

Ya bütün sitelere baktım Cooler Master H500M kasa yok almak istedigim kasa buydu İtopya'da vardı orda da stok bitmiş RTX 2070 için güzel bir kasa öneriniz var mı?

Ya bütün sitelere baktım Cooler Master H500M kasa yok almak istedigim kasa buydu İtopya'da vardı orada da stok bitmiş RTX 2070 için güzel bir kasa öneriniz var mı?

eger yok bunlar olmaz ben illa kafamdakini alacağım derseniz beklemek zorundasınız çünkü hem pahalıydı daha da zamlandı hem de çogu şey stokda yok zaten.

2019 da olsak bekleme, hemen al derdim ama az kaldı. Taş çatlasın 1 seneye 4. nesil Ryzen da çıkar 3xxx serisi ekran kartları da. Ben olsam beklerdim yani. Şöyle düşün şimdi toplarsan 5 sene sonra sistemin 7 senelik olacak ama sabredersen 5 senelik güncel denebilecek bir sistem olacak :).

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı