Ne zaman pc toplamalıyım ?

Valla doların düşeceğini hiç sanmıyorum. Bir kaç ekonomist dinledim. Adam 2013 yılında, dolar 2014 yılında 2.5 tl'yi görecek demiş. Şimdi aynı adam 2016 yılında dolar 3 tl'yi geçecek diyor. Bence biraz bekle. Baktın artmaya başladı hiç bekleme al PC'yi.

Eğer beklemeyi düşünürsen bu kısa süreli bir bekleyiş olmaz, yani kısa zamanda fiyatlarda makul düşüşler olacağını sanmam.Ya yaza kadar bekleyeceksin ya da şuanda alacaksın.Benim vatanda sepete atıp beklediğim sistem 2-3 hafta içinde 300 tl kadar zamlandı, alsam yine alırım ama 300 tl ucuz halini görmüşken bu fiyattan almaya açıkçası içim el vermiyor.Ayrıca sözde ucuz satan vatan kur olayına da bir çözüm getirmeli, düşük kurdan aldığı ürünü böyle güncel kurla 100 tl pahalı satacaksa avuçlarını yalasınlar.

Bence pc toplanır fakat vatan bilgisayar gibi tek yerden değil. Önce almak istedğin parçaları netleştir ve en uygun fiyat veren siteleri belirle sonra istersen yine bekle...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı