Bilgisayarı normal başlatamama

Mr. Falcon

Hectopat
Sistem yapılandırmasından normal başlangıcı seçemiyor, işlemci çekirdek sayısını 4 yapamıyorum. Dünden beri ne çektik ya. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Güvenli modda açıp daha az kaynak tüketimi sayesinde başarılı olabilirsiniz umarım.
Win+R tuşları ile "msconfig" komutunu girip çağırın. Bunu biliyorsunuzdur zaten. Gerisini deneyin bakalım. Çekirdek sayısını varsayılan hale getirin. Sayı girmenize gerek yok.

Güvenli modda açıp daha az kaynak tüketimi sayesinde başarılı olabilirsiniz umarım.
Win+R tuşları ile "MSConfig" komutunu girip çağırın. Bunu biliyorsunuzdur zaten. Gerisini deneyin bakalım. Çekirdek sayısını varsayılan hale getirin. Sayı girmenize gerek yok.

Kesin şu shiftdelete şeyini uyguladı arkadaş.

Win+R tuşları ile "msconfig" komutunu girip çağırın. Bunu biliyorsunuzdur zaten. Gerisini deneyin bakalım. Çekirdek sayısını varsayılan hale getirin. Sayı girmenize gerek yok.
Şuan deniyorum.

Yine seçmeli başlangıçta kaldı

O ekranda seçmeli başlangıç işaretli galiba. Hem bunu kontrol edelim hem de işletim sistemi tercihi var mı diye bir bakın.
Yaptığınız ayarları görsellerle paylaşır mısınız?

Seçmeli başlangıcı da iptal ettim yeniden başladığında pin sorunu verdi sıfırlıyorum hocam yine Allah inandırsın dün kasa değiştirdim sonrasında dün 17:00'dan beri uykusuz düzletmekle uğraşıyorum bir Windows çöküyor bir MSCV hatası bir driver güncelleyememe şimdi de bu :)

Sistem yapılandırmasından normal başlangıcı seçemiyor, işlemci çekirdek sayısını 4 yapamıyorum. Dünden beri ne çektik ya. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

O bir işe yaramıyor. Sizi dolandırmışlar :D

Dolandırmışlar derken? Kasa değişiminden kastım düz boş kasa hocam dolandırmışlar tabiri hiç hoş değil yardımcı olacaksanız yanıtlayın ricamdır.

O çekirdek ayarları bir işe yaradığı çok sistem gerektiği kadarını kullanır zaten.

Geri
Yukarı