Çözüldü Bilgisayarı sıfırlama sonucunda mouse ve klavye çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ajansmith

Femtopat
Sürücüler silindi sanırım nasıl bilgisayarı kurabilirim veya açabilirim Windows'a güvendik uyarmadan suruculeri silmiş internet kafe flash bellekte taktırmıyor. O bölge seçme ekranında kalıyor oraya gelmeden önce klavye mouse devre dışı oluyor.
İnternet kafeciye vermeyi pek doğru bulmuyorum bir sürü flaş girmiştir virüs falan olabilir PS2 klavye mousu çözüyormuş sanırım ama bende o giriş yeri yok galiba baktım.

Son düzenleme:
Çözüm
Bunu yapıyorum şu an tekrar kuruyor windowsu düzeleceğini pek zannetmiyorum çunku suruculeri önceden her şeyi sil yapmistim %39'da bitince haber veririm.

Yok gene olmadı.
Bu konuya göz atabilirsiniz.
Tab tuşu ile seçim yapmayı denediniz mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl anlamadım klavye ve mouse direk devre dışı oluyor.
Yanlış anlamadıysam klavye fare çalışmadığı için kuruluma devam edemiyorsunuz değil mi?
Tab tuşuna tıklayarak oradaki seçenekleri seçebiliyor olmanız lazım, tab ile seçip enter ile devam edebilirsiniz.

İşte internet kafeye gittim birkaç tane flash bellek takılmıyor dediler.

Evet direk o ekrana girer girmez ışıkları sönüyor steel series rival 3 sanırım sürücü yeni diye eski bişey olsa bilmiyorum algilar mı.
Hocam bilgisayarı açarken f8 tuşuna basılı tutup yada ara ara basarak attığım videodaki 1.16 daki kısma gelebilirsiniz format atabilirsiniz. (Kaynak)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yanlış anlamadıysam klavye fare çalışmadığı için kuruluma devam edemiyorsunuz değil mi?
Tab tuşuna tıklayarak oradaki seçenekleri seçebiliyor olmanız lazım, tab ile seçip enter ile devam edebilirsiniz.
Hocam klavye çalışmıyorken tab ve enter tuşuna nasıl basabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı