Çözüldü Bilgisayarı sıfırlama sonucunda mouse ve klavye çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ajansmith

Femtopat
Sürücüler silindi sanırım nasıl bilgisayarı kurabilirim veya açabilirim Windows'a güvendik uyarmadan suruculeri silmiş internet kafe flash bellekte taktırmıyor. O bölge seçme ekranında kalıyor oraya gelmeden önce klavye mouse devre dışı oluyor.
İnternet kafeciye vermeyi pek doğru bulmuyorum bir sürü flaş girmiştir virüs falan olabilir PS2 klavye mousu çözüyormuş sanırım ama bende o giriş yeri yok galiba baktım.

Son düzenleme:
Çözüm
Bunu yapıyorum şu an tekrar kuruyor windowsu düzeleceğini pek zannetmiyorum çunku suruculeri önceden her şeyi sil yapmistim %39'da bitince haber veririm.

Yok gene olmadı.
Bu konuya göz atabilirsiniz.
Hocam bilgisayarı açarken f8 tuşuna basılı tutup yada ara ara basarak attığım videodaki 1.16 daki kısma gelebilirsiniz format atabilirsiniz. (Kaynak)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bunu deneyebilir misiniz ? İşinize yarayabilir.

Hocam bilgisayarı açarken f8 tuşuna basılı tutup yada ara ara basarak attığım videodaki 1.16 daki kısma gelebilirsiniz format atabilirsiniz. (Kaynak)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam klavye çalışmıyorken tab ve enter tuşuna nasıl basabilir.

Bunu yapıyorum şu an tekrar kuruyor windowsu düzeleceğini pek zannetmiyorum çunku suruculeri önceden her şeyi sil yapmistim %39'da bitince haber veririm.

Yok gene olmadı.

Yok gene olmadı.
Bu konuya göz atabilirsiniz.

Çözüm
Aha otg kablosu diyor bununla galiba usbye atabilirim otg kablosu yok bende sipariş edeyim denicem bunu.

Hocam otg kablosu type c falan diyor bana Özel mesajdan atabilir misiniz bir tane t.....y.l linki telefonun markası general mobile

Aha otg kablosu diyor bununla galiba usbye atabilirim otg kablosu yok bende sipariş edeyim denicem bunu.

Hocam otg kablosu type c falan diyor bana Özel mesajdan atabilir misiniz bir tane t.....y.l linki telefonun markası general mobile
Hocam telefonun tam modeli nedir ?

İstediğinizi alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı