Bilgisayarı sıfırlayınca SSD sıfırlanır mı?

selam33663

Yoctopat
Daha fazla  
Geçenlerde bir virüs yedim sanıyorumda RAT virüsüydü. Ben 1-2 saat çıkarmaya çalıştım virüsü (RAT mı emin değilim fakat trojan falan diyordu.) En sonunda olmayınca bilgisayarı sıfırladım. RAT SSD girdi ise PC sıfırlayınca ondan kurtulabilir miyiz? RAT mı emin değilim fakat Discord hesaplarımda insanlara sahte dolar linkleri attı. ( 2 ad açıktı?) fakat link atma tarihi ben PC sıfırladıktan sonraki gündü. PC'ye mi girdi hesaba mı girdi bilmiyorum ama sanırım hesaba girdi çünkü şifreyi değiştirdiğimden beri tekrar link vs. atmadı. Velakin diğer hesaplarımda sahte 1000 VP tarzı şeyler atmaya devam etti. O hesapların şifresini değiştirmedim. Ama ana hesaptan bir daha VP falan atmadı şifreyi değiştirdiğimden beri. Adam chess hesabıma falan giriyor şifreyi sıfırlıyorum bir daha öyle bildirim almıyorum yani giremiyor hesaba sanırım. Merak ettiğim bu RAT mıdır, değil midir ve PC sıfırlayınca eğer ki RAT ise gitmiş midir çünkü bir daha öyle bir olay olmadı RAT olsa adam uzaktan erişecek şifreyi sıfırlasam ne olur ki? Bilgi almak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı