Bilgisayarı tamamen İngilizce nasıl yapabilirim?

fatihgn7

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayarı tamamıyla İngilizce haline çevirmek istiyorum. Ayarlardan İngilizce dil paketini yükledim fakat çoğu yer hala Türkçe tamamıyla (programlar uygulamalar dahil) İngilizce yapmanın bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı tamamıyla İngilizce haline çevirmek istiyorum. Ayarlardan İngilizce dil paketini yükledim fakat çoğu yer hala Türkçe tamamıyla (programlar uygulamalar dahil) İngilizce yapmanın bir yolu var mı?

Download Windows 10 buradan temiz kurulum ile İngilizce yaparsın.

Windows'un böyle bir sorunu var, kurulum sonrası dil değişimleri sıkıntılı. Ben tamamen İngilizce kullanıyorum takvim hariç, en kolay yolu temiz kurulum.

Bölge ayarlarından bulunduğunuz ülkeyi değiştirdiğiniz takdir de uygulamalar seçtiğiniz bölge dilini kullanacaktır.

Temiz kurulum son çare olarak bakıyordum. Başka bir yol yok sanırsam.
Dil ayarlarından değiştirdim ama çoğu yer Türkçe olarak kaldı. TR dilini sildim hala aynı. Full şekilde İngilizce'ye dönmüyor.

Temiz kurulum son çare olarak bakıyordum. Başka bir yol yok sanırsam.
Dil ayarlarından deşitirdim ama çoğu yer Türkçe olarak kaldı. TR dilini sildim hala aynı. Full şekilde ingilizceye dönmüyor.
Evet temiz kurulum tek çare. Diğer türlü dediğiniz gibi yarım yamalak, iki dil bir arada kullanıyorsunuz.

Temiz kurulum tek çare değil elbette bunun çözümü var. Yönetici dil ayarlarını değiştirmelisiniz. İstediğiniz dili varsayılan hale getirmek için buradaki rehberden yararlanabilirsiniz.

Geri
Yukarı