Bilgisayarı temizledikten sonra güç gelip gidiyor

LostDarkSS

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün bilgisayarı temizledim fakat bilgisayarı tekrar açmaya çalıştığımda güç gelip gidiyor. Fanların ışıkları birkaç saniye yanıp sönüyordu biraz araştırdım BIOS pilinin sökülüp takılması gerekiyormuş. BIOS pilini söküp 10 dakika civarı bekledim ve geri taktım bu sefer ise görüntü gelmiyor.

Sistemim:
Anakart: MSI H310M Pro VDH Plus.
Ekran kartı: ASUS gti 1650 Ti.
PSU: Rampage 600W (kasanın kendi güç kaynağı)
İşlemci: Bilgisayarı açamadığım için bilmiyorum fakat fan modeli: Intel E97379-003
RAM: 16 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bugün bilgisayarı temizledim fakat bilgisayarı tekrar açmaya çalıştığımda güç gelip gidiyor. Fanların ışıkları birkaç saniye yanıp sönüyordu biraz araştırdım BIOS pilinin sökülüp takılması gerekiyormuş. BIOS pilini söküp 10 dakika civarı bekledim ve geri taktım bu sefer ise görüntü gelmiyor.

Sistemim:
Anakart: MSI H310M Pro VDH Plus.
Ekran kartı: ASUS gti 1650 Ti.
PSU: Rampage 600W (kasanın kendi güç kaynağı)
İşlemci: Bilgisayarı açamadığım için bilmiyorum fakat fan modeli: Intel E97379-003
RAM: 16 GB.
Fiziksel bir hasar vermediyseniz böyle bir sorunun olması mantıksız geliyor. Kabloları kontrol edin.

ramlerin üstünde ışık var bir tanesi yanıyor diğeri yanmıyor ramleri değiştirmeden önce ikiside yanıyordu

Geri eski haline aldım ikisinde de ışık yanmıyor şimdi

RAM'lerin üstünde ışık var bir tanesi yanıyor diğeri yanmıyor RAM'leri değiştirmeden önce ikisi de yanıyordu

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı