Bilgisayarı Topladıktan Sonra Neler Yapılmalı?

aesurek

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben yakında bir sistem toplayacağım ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. BIOS ile ilgili de fazla fikrim yok. Sistemi topladıktan sonra yapmam gerekenleri anlatır mısınız? (BIOS'ta ne yapacağımı,Wındows'u BIOS ayarlarından sonra mı kuracağım vs.) Teşekkürler

İlk önce aldığın parçaları birleştir. Daha sonra Technopat sistem toplama videolarından birisi aç. Açtığın videoyu izle. İzlerken yapman gerekenleri sırasıyla göreceksin zaten videoda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video benim yapacağım işlem esnasında da geçerli olur mu?

Şuan tam olarak aklımda değil ama Apu sistem toplama videosunda yapman gereken her şey var sanırsam. Eve gidince izlemen gereken videoları buradan yazarım. Kafanda neler yapman gerektiği canlanır zaten izledikten sonra.

Bilgisayarı topladıktan sonra açıp işletim sistemini kurucaksın, BİOS zaten Windows kurulucağını düşünülerek ayarlı oluyor farklı bi' işletim sistemi kurucağın zaman BİOS ayarlarında bir kaç değişiklik yapabilirsin. Tabii istersen fan hızlarını da ayarlayabilirsin BİOS üzerinden.

Ekran Alıntısı.PNG

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı