Bilgisayarı USB'den başlatınca ekranda renkli pikseller çıkıyor

Ekrem Haydra

Hectopat
Yer
Ankara/Pursaklar
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Cihaz adı Ekrem_Tuf_15
İşlemci 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400H @ 2.70GHz 2.69 GHz
Takılı RAM 8,00 GB (kullanılabilir: 7,74 GB)
Ekran Kartı Nvidia Geforce RTX 2050
Sistem türü 64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci

Asus Tuf Gaming F15
Meslek
Öğrenci
Bilgisayarıma format atacaktim ve şöyle bir ekran çıktı .güncellemeden sonra da oluyordu. O yüzden güncellenmiyordu. Güç tuşuna basılı tutup kapatınca düzeliyor. Bilgisayarı normal açınca olmuyor.

20210420_163541.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer bilgisayarınız ekran kartı ile çalışmıyorsa işlemciyi de silip tekrar yükleyiniz eğer olmazsa donanımsal olabilir.

Eğer bilgisayarınız ekran kartı ile çalışmıyorsa işlemciyi de silip tekrar yükleyiniz eğer olmazsa donanımsal olabilir.
Ekran kartı ve işlemci sürücüsü farklı mı oluyor amd a6 9220 radeon r4 işlemci ve radeon r4 ekran kartı.Amd Radeon Software'ı kaldıracağım değil mi bir de chipset diye birşey var onu kaldırmaya gerek var mı

Ekran kartı ve işlemci sürücüsü farklı mı oluyor AMD A6 9220 Radeon R4 işlemci ve Radeon R4 ekran kartı. AMD Radeon Software'ı kaldıracağım değil mi bir de chipset diye bir şey var onu kaldırmaya gerek var mı?

İşlemci ve ekran kartı 2'ye ayrılır ekran kartını otomatik güncelleyen AMD uygulaması var oradan yapabilirsin zaten işlemci ve ekran kartı markası aynı.

İşlemci ve ekran kartı 2'ye ayrılır ekran kartını otomatik güncelleyen AMD uygulaması var oradan yapabilirsin zaten işlemci ve ekran kartı markası aynı.
Anladım teşekkürler şu an kaldırıldı yeniden başlatılıyor sonra denetim masasında sürücüyü güncelleştirme diyerek yüklenecek yanlı hatırlamıyorsam.
Teşekkürler
Bilgisayarıma format atacaktim ve şöyle bir ekran çıktı .güncellemeden sonra da oluyordu. O yüzden güncellenmiyordu. Güç tuşuna basılı tutup kapatınca düzeliyor. Bilgisayarı normal açınca olmuyor.

Eki Görüntüle 983872
Maalesef olmadı usb'den başlatınca yine aynı ekran çıktı
İşlemci droverini nasıl silip tekrar yükleyeceğim? Ekran kartı driverini silip yükledim olmadı.
Lütfen cevap verin bilgisayara format atamıyorum.
Lütfen cevap verin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı