Bilgisayarı Yeniden Başlatınca Sıfırlanma Sorunu

Daha fazla  
Merhaba. Ben bilgisayarımda çok büyük bir sıfırlanma sorunu yaşıyorum.
3 aydır cevap arıyorum, bulamadım.

Bu sorunda kapatıp açınca bilgisayar sıfırlanıyor ve bir süre önce doğru bir şekilde deep freeze kaldırdığımı düşünüyorum ama yine aynı etki var ve hizmetlerde devre dışı olduğu halde orada duruyor.

Kayıt defterini bir türlü silsem de yine bilgisayar sıfırlandığı için geri geliyor. Bir de içinde dosyalarım olduğu için format atamıyorum.

Dosyaları harddiske attığımda harddiski çekiyorum, başka bilgisayara takıyorum, dosyalar gözükmüyor. Geri takıyorum, kendi bilgisayarımda gözüküyor ve bilgisayarı sıfırlayınca yine kendi bilgisayarımda da gözükmüyor. Başka bilgisayarlardan attıklarım gözüküyor...

Tabii ki boyutu da gözüküyor. Benim attıklarım gidince boyutu düşüyor ama bir de flash disk ile küçük dosyaları atıyorum başka bilgisayarda gözüküyor.

Sistem geri yükleme ise yeniden başlattığımda eski haline dönüyor.

Ama içindeki dosyalar gerekli olduğu için yedekleme şeklinde atıyorum harddiske, yine gidiyor sıkıştırıyorum, yine gidiyor dosya izinlerini kapatıyorum, yine gidiyor hepsini yapıp "NTFS DRİVE PROTECTİON" ile korumaya alıyorum yine siliniyor harddiskten.

Ne olur yardım edin. ir tek bu siteye güveniyorum, arkadaşlarım da burayı bana önerdi hep. Bu yüzden bu siteden yardım alıyorum birçok konuda. Diğer konulardan yardım aldıım ama bu konuyla ilgili birşey bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı