Çözüldü Bilgisayarı yeniden başlattıkça Radeon renk ayarları sıfırlanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sefacinar5151

Decapat
AMD Radeon doygunluk ayarı bilgisayarı her açtığımda yeniden başlattığımda sıfırlanıyor dostlar. Direkt doygunluğu açtığımda renkler canlanmıyor. GPU ölçekleme ayarını açıp kapayınca düzeliyor. Kart R7 240. HDMI ve başka VGA kablosu ile denedim halen daha aynı devam ediyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD Radeon doygunluk ayarı bilgisayarı her açtığımda yeniden başlattığımda sıfırlanıyor dostlar. Direkt doygunluğu açtığımda renkler canlanmıyor. GPU ölçekleme ayarını açıp kapayınca düzeliyor. Kart R7 240. HDMI ve başka VGA kablosu ile denedim halen daha aynı devam ediyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sistem özelliklerini yazabilirsen daha iyi yardım ederiz.

İşlemci ve ekran kartını hiç kullanan duymadım. Uyumsuzluk sorunu sanıyorum ki. Kullandığın monitör eski tipse bu da etkileyebilir.(ekran kartı fazla gelebilir, 4 GB.).

Ekran kartı R7 240.
İşlemci A10 7800.
8 GB DDR3.

Kapalı dostum sorun devam ediyor.
Ekran kartı R7 240.
İşlemci A10 7800.
8 GB DDR3.

Kapalı dostum sorun devam ediyor.

Çok detaylı yazmamışsın. AMD 2.ci nesil tahmin ediyorum ki. Eğer yüksek karşıtlıksa bunu sıfırlaması normal olabilir. Dediğim gibi eski bir sistem.(anakartını da yaz bir zahmet :D)

İşlemci ve ekran kartını hiç kullanan duymadım. Uyumsuzluk sorunu sanıyorum ki. Kullandığın monitör eski tipse bu da etkileyebilir.(ekran kartı fazla gelebilir, 4 GB.).

Çok detaylı yazmamışsın. AMD 2.ci nesil tahmin ediyorum ki. Eğer yüksek karşıtlıksa bunu sıfırlaması normal olabilir. Dediğim gibi eski bir sistem.(anakartını da yaz bir zahmet :D)

7.nesil A10 işlemcim A68bm anakartım var sorun monitördenmiş çözdüm teşekkür ederim farklı monitörle denedim düzeldi.

Ekran kartı 2 GB. 1050 Ti 4gb ile sorunsuz kullanmıştım 😂 uyumsuzluktan yana sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı