Bilgisayarı yormayan antivirüs önerisi

Dosya Ekleri

• Pano01.jpg
    Pano01.jpg
    187,4 KB · Görüntüleme: 51
Performans testi.

En kötüsü.
Bu arada attığınız SS Ekim 2022 ye ait. Mesela 15 tane zararlı yazılıma karşı test edildiği zaman Microsoft Defender en iyi 3. Sırada yer alıyor.
1675418084455.png

1675418204240.png

En kötüsü değil ama en iyisi de değil, Bilinçli kullanıclar için yeterlidir Microsoft Defender.

1675418443056.png

Bu arada attığınız SS Ekim 2022 ye ait. Mesela 15 tane zararlı yazılıma karşı test edildiği zaman Microsoft Defender en iyi 3. Sırada yer alıyor.
Eki Görüntüle 1655523

Eki Görüntüle 1655543
En kötüsü değil ama en iyisi de değil, Bilinçli kullanıclar için yeterlidir Microsoft Defender.

Eki Görüntüle 1655544
Benim bir iddiam vardı. En kötü antivirüs bilinçsiz kullanıcıdır. 1 yıl PC'de hiçbir antivirüs kullanmadım. Windows defender bile olmayan custom Windows kullandım. 1 tane bile virüs bulaşmadı. Tabii bunu kontrol etmek için her gün veya 2 günde bir Kaspersky Offline Scanner ve MS offline Scanner gibi programlar ile tarattırdım. Dolayısıyla PC'yi ne kadar bilinçli kullandığınıza bağlı olarak basit veya ağır AV kullanmak gerekebilir.

Neyse nutuk attık 😅 post sahibine bir öneride bulunayım, eğer defenderdan iyi olsun, herşeye burnunu sokmasın ve layt olsun derseniz Avast Free AV öneririm.

Son düzenleme:
ESET hem hafif hem de en iyilerinden biridir şu aralar da gayet iyi gidiyor. Windows Defender'ı da Defender Control gibi programlarla devre dışı bırakırsanız en iyisi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı