Çözüldü Bilgisayarım 64 Bit olmasına rağmen Epic Games Launcher 32 Bit olarak çalıştırılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kaynayankazan

Hectopat
Merhaba arkadaşlar belki görmüşsünüzdür. Daha önce Epic Games Launcher ile please wait Update sorunu yaşadığımı söylemiştim. İzlemiş olduğum videolar sonucu sorunun 32 Bit ile olduğuna karar verdim. Bilgisayarım 64 Bit ancak Launcher 32 Bit olarak çalıştırılıyor. Çözüm videolarında da sorunu çözmek için program filex kısmından epic Game kısmına girince Win 32 ve 64 diye dosya varken bende sadece Win 32 diye dosya var. Cidden ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Kaç gündür bir çözüm bulamadım. Lütfen bir yardımcı olun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    869 bayt · Görüntüleme: 91
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı