Bilgisayarım Açıldığı Gibi Kapanıyor

Yer
İstanbul Sarıyer
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarım birden bire açıldığı gibi kapanıyor. Sorunun başta PSU'da olduğunu düşündüm ve başka bir PSU ile hatta daha güçlü bir PSU ile denedim fakat yine aynı şey oluyor. Uzay sistemde yeni denediğim PSU’da sorunsuz açılmıştı fakat kasaya yerleştirdiğimde yine aynı sorunla karşılaştım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yükseltme vidaları takılı mı mesela? CPU güç yuvasına 6 PIN PCIe kablosunu monte eden arkadaşlar var. Montaj konusunda tecrüben yoksa bir yerde kısa devreye sebebiyet veriyor olabilirsin. Bu, ön ışıklar da olabilir...

Yükseltme vidaları takılı mı mesela? CPU güç yuvasına 6 PIN PCIe kablosunu monte eden arkadaşlar var. Montaj konusunda tecrüben yoksa bir yerde kısa devreye sebebiyet veriyor olabilirsin. Bu, ön ışıklar da olabilir...
Yükseltme vidaları takılı, CPU güç yuvasınada 8 PIN PCyi taktım, kasa bağlantılarıda doğru kılavuza göre yaptım birde bilgisayarı sökmeden önce yaşadım bu sorunu ama tekrar gözden geçireceğim teşekkür ederim.
Yükseltme vidaları takılı, CPU güç yuvasınada 8 PIN PCyi taktım, kasa bağlantılarıda doğru kılavuza göre yaptım birde bilgisayarı sökmeden önce yaşadım bu sorunu ama tekrar gözden geçireceğim teşekkür ederim.
Maalesef, yine olmadı sorun anakartta veya başka bir bileşende olabilir mi?
@Silinen üye montaj %80 doğru sence başka nerde hata olabilir?
@Recep Baltaş

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı