Bilgisayarım çok yavaş

Orjinalse, key arkadaşında vardır. Yada 3.parti bir yazılımla bulabilirsin. İnternetten bulup indir. Ayrıca yazım kurallarına biraz dikkat et. Aksi halde sana bir gün boyunca yardımcı olamayız.

Orjinalse, key arkadaşında vardır. Yada 3.parti bir yazılımla bulabilirsin. İnternetten bulup indir. Ayrıca yazım kurallarına biraz dikkat et. Aksi halde sana bir gün boyunca yardımcı olamayız.

tamam çok sağolun herşey için şimdi 8.1'i nereden indirmem gerekiyo ?

İlk önce CCLeaner ile bilgisayarınızı temizleyin " Windows " işletim sisteminde bazı olaylar oluyor mesela sen bir programı siliyorsun o programın data ları başka klasörlere sıçrıyor bu bilgisayar'ını yavaşlata bilir bunun için CCLeaner ile bilgisayarını temizle sonra imkanın varsa SSD alabilirsin, Windows 8.1 Kurun, kurarken yükselt butonuna basmayınız özel butonuna basınız oradan 0 dan temiz kurulum yapar.

İlk önce CCLeaner ile bilgisayarınızı temizleyin " Windows " işletim sisteminde bazı olaylar oluyor mesela sen bir programı siliyorsun o programın data ları başka klasörlere sıçrıyor bu bilgisayar'ını yavaşlata bilir bunun için CCLeaner ile bilgisayarını temizle sonra imkanın varsa SSD alabilirsin, Windows 8.1 Kurun, kurarken yükselt butonuna basmayınız özel butonuna basınız oradan 0 dan temiz kurulum yapar.

Teşekkür ederim ama güncellenmiyor.

Şu sorunla karşılaşmaktayım.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    116,9 KB · Görüntüleme: 466
Bilgisayarın host dosyası değiştirilmiş. Orijinal olanla değiştir. Temiz Windows 8.1 kur.

Hosts dosyasını varsayılanına nasıl sıfırlayabilirim?

Ayrıca;

Kaldır: Digital Powered Toolbar
Kaldır: Korsan oyunları ve yamaları
Kaldır: Cheat Engine

Denetim masasından Nvidia ile ilgili her şeyi kaldırıp, geforce.com üzerinden güncel sürücüyü indir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı