Bilgisayarım CS:GO'da Kasıyor

Yer
Rize
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Sistemim eskiden birçok oyunu yüksek kalitede açıyordu fakat son zamanlar da bilgisayarı açıyorken bile Hoşgeldiniz yazısında, Windows hazırlanıyor diyor. Yani o derece bilgisayarım yavaşladı. Sistem gereksinimleri CS:GO'ya yetiyor zaten, CS:GO Adam akıllı bir ekran kartı istemiyor fakat nedense hala bilgisayarım CS:GO'da deli gibi kasıyor. Harddisk, işlemci, güç kaynağı ve RAM değiştim yine de olmadı.
Bu sıkıntı nereden geliyor? Farklı işletim sistemleri denedim, sonuç aynı. Yazılımsal değil, donanımsal bir sorun. Ekran kartım da 1 buçuk senelik çok fazla eski değil, anakartim eski ondan midir, anlamadım gitti. Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem parçalarını bizimle paylaşırsan detaylı bilgi verebiliriz. Dediklerine göre sorun olabilecek tek yer Ekran kartın kalıyor. Başka oyunlarda da aynı sorun var mı ? Başka oyunlarda fps testleri yap. Sorun CS:GO da değilse muhtemelen Ekran kartındadır gibime geliyor. Anakart hakkında pek bilgim yok.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı