Bilgisayarım Devamlı Donuyor

ömür kartal

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba masaüstünde biraz durdumu bilgisayrım kitleniyor ve özellikle internetten video izlerken açar açmaz videoyu anında kitlenip kalıyor. Tam 3 haftadır sürekli vatana götürüyorm tamam diyorlar eve geliyorum aynı sorun devam ediyor. Anakarttan yapıyor dediler sıfır 400 tl verip asus anakart aldım eve geldim yine aynı ne yapcağımı şaşırdım. Lütfen bana acil yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşletim sisteminden, tarayıcın dan tarayıcı eklentinden, göründü bağdaştırıcısından olabilir. Bence temiz bir format at bende de aynı problem oluyordu.

Belki 100 sefer format attım genede aynı. İnternetten dosya indiriyorum bi süre sonra kitleniyor yarıda kalıyor. Format atarkende kitleniyor video izlerken de anlamadım gitti.3 haftadır vatana gidip gelmekten yoruldum.

Moderatörün de dediği gibi. İndirme esnasında HDD, bad sector yüzünden kilitleme yapıyor olabilir. İşlemcinin termal macununu kontrol etmeyi unutma kardeşim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı