Bilgisayarım kargodan gelince ne yapmalıyım?

yenKO

Picopat
Daha fazla  
Ben pazar günü sinerji bilgisayardan sistem aldım. Yaklaşık 9 gün içinde elimde olur gibi. Zaten driver ve BIOS güncel geliyormuş. MNG Kargo ile gelmesi sadece beni kuşkulandırdı. Neyse asıl konumuza gelelim. Bilgisayarımın kargosunda bir hasar varsa incelediğimde gözümden kaçma olasılığı var mı? Veya aldıktan sonra açıp stres testlerinden hangilerini yapmalıyım ya da direkt oyun testi mi yapmalıyım?

Açarken videosunu çek, eğer parça kırık falan gelirse kullanıcı hatası diyemesinler.
Masaüstü ve ekran kartlı aldıysanız ekran kartı ayrı gelmesi lazım. Onu takacaksınız sonra Windows yoksa kurar kullanırsınız. Hayırlı olsun.

Ya kargocunun yanında aç ya da videosunu çek açarken. Kutular tam mı, parçalarda hasar var mı kontrol et.Hepsi düzgünse sistemi açmaya hazır hale getirip stres testine sok

Kargodan geldiğinde kuryeye açıp kontrol etmek istediğini söyle. İyice kontrol et. Bir sıkıntı görmezsen teslim aldıktan sonra birtakım testlere tut. Eğer hiçbir sorun yoksa tamamdır. Ama varsa iade veya garanti yollarına başvur.

Kargodan geldiğinde kuryeye açıp kontrol etmek istediğini söyle. İyice kontrol et. Bir sıkıntı görmezsen teslim aldıktan sonra birtakım testlere tut. Eğer hiçbir sorun yoksa tamamdır. Ama varsa iade veya garanti yollarına başvur.
Video çekmek yeterli olur mu? Kargocu bekler mi bilmem. Biraz da yavaşımdır. :)

Geri
Yukarı