Çözüldü Bilgisayarım korsan yazılım aktivasyonu yaparken bir anda kapandı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Restless58

Hectopat
Arkadaşlar Microsoft Office 2016 versiyonunu internetten bir siteden (yasal değil) indirdim ve aktivasyon için içerisindeki uygulamayı çalıştırdım. Aniden oturum kapanmak üzere yazısı çıktı ve bilgisayar kapandı. Şu an HDD ışığı yanmıyor. Açılışta anakart ismi yazıyor sonra siyah ekranda kalıyor. Siyah ekranda sol üst köşede yanıp sönen bir "_" işareti bulunmakta. HDD'yi takıp çıkardım fakat bir işe yaramadı. Sorun nedir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kusura bakmayın biraz uzun sürdü. Sorunumu format atarak çözdüm. Herkese teşekkür ederim. Son olarak korsana hayır :)
Arkadaş eğer korsanı beceremeseydi ve bizden bu illegal etkinleştirme hakkında bilgi isteseydi o korsana destek vermek olurdu. Şu anda problemi o değil. Bilgisayarı açamıyor. Zaten yasak olsa moderatör konuyu açarken belirtip konuyu kilitlerdi.

BIOS'ta HDD'nizi veya Windows Boot Manager'ı görebiliyor musunuz?

Burada korsana destek istemiyor arkadaş. Korsan kullanmış ve sorun yaşamış bunun çözümünü istiyor.

Korsan konusunda başlık açmakta, çözüm için cevap vermekte yasaktır.
Böyle bir kural yok. Korsan kullanmak için destek istemiyor. Pişman olmuş ve yaşadığı sorunu çözmek istiyor.

Lütfen her korsan yüzünden sorun yaşayana korsana destek yok yazmayın. Biliyorsanız çözümünü yazın. Zaten korsan kullanmak için destek istemiyor. Konu boşu boşuna büyüyor.

@Restless58
BIOS arayüzünde HDD gözüküyor mu? Önce onu öğrenelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı