Bilgisayarım oyuna girdiği an kapanıyor!

Alperen Tayfur

Femtopat
Merhaba. Bilgisayarım gündelik olarak çok iyi kullanılıyor, fakat oyuna girdiğim an(GTA 5) bilgisayarım komple kapanıyor, manuel olarak açıyorum.
Sistem özelliklerim: Dell OptiPlex 5050
İşlemci: i5 7500 3.4GHz
Ekran kartı: GT 730 2 GB
RAM: 8 GB DDR4 2400MHz
SSD: 240GB
Anakart'ı bilmiyorum
FurMark testini başlatır başlatmaz kapandı bilgisayar, LoL'de 1 dakika sonra kapandı.
Lütfen yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bilgisayarım gündelik olarak çok iyi kullanılıyor, fakat oyuna girdiğim an(GTA 5) bilgisayarım komple kapanıyor, manuel olarak açıyorum.
Sistem özelliklerim: Dell OptiPlex 5050
Ekran kartı: GT 730 2 GB
RAM: 8 GB DDR4 2400MHz
SSD: 240GB
Anakart'ı bilmiyorum
FurMark testini başlatır başlatmaz kapandı bilgisayar, LoL'de 1 dakika sonra kapandı.

Bilgisayarın sıcaklık değerlerine bakıp bize atar mısın?
Belki fazla ısındığından aniden kapanıyor olabilir.

Hocam fanlar çok tozlanmış olabilir tozdan dönmeyi bırakıp sistem kendini kapatıyor olabilir ( başıma geldi.) Ya da güç kaynağından dolayı bir sorun olabilir malum sistem yüke binince kapanıyor.

Sistem özelliklerim: Dell optiplex 5050.
Ekran kartı: GT 730 2 GB.
RAM: 8 GB DDR4 2400MHz.
SSD: 240GB.
Anakart'ı bilmiyorum.

Bize sıcaklık değerlerini PSU markası ve Watt'ını atar mısınız?

Sistem özelliklerim: Dell optiplex 5050.
Ekran kartı: GT 730 2 GB.
RAM: 8 GB DDR4 2400MHz.
SSD: 240GB.
Anakart'ı bilmiyorum.

Sıcaklık nedir?
Güç kaynağı yetmeme ihtimali?

Geri
Yukarı