Bilgisayarım oyunlarda kendine reset atıyor

Daha önce Intel kullanmadığım için bilemem, ama yetersiz olması muhtemel. Attığınız sıcaklık değerleri yüksek.

Daha önce Intel kullanmadığım için bilemem, ama yetersiz olması muhtemel. Attığınız sıcaklık değerleri yüksek.
anlıyorum çok teşekkür ederim bir anda çok fazla masraf etmek istemiyorum hangi parçada sıkıntı var onu bulmam lazım

Hocam bence önce bi’ fanınızı kontrol edin, onda sıkıntı yoksa yeni bir ürüne yönelin. Ayrıca bir stres testi yapsanız da iyi olur. Boştaki sıcaklıklar ve yüktekilere bakmak için.

Hocam bence önce bi’ fanınızı kontrol edin, onda sıkıntı yoksa yeni bir ürüne yönelin. Ayrıca bir stres testi yapsanız da iyi olur. Boştaki sıcaklıklar ve yüktekilere bakmak için.
stres testi dediğiniz şey nedir?

Büyük ihtimalle fazla ısınıyor.Sıvı soğutma almanı öneririm.
Merhaba bende xigmatekin işlemci soğutucusu var lakin alttaki soketlerini kırdım işlemcinin üstüne oturmuyoe onun soketlerini bilgisayarcılarda bulabilir miyim?

Merhaba fotoğraf atabilirseniz yardımcı oluruz. Genelde o soket yardımcıları bulunuyor N11’ veya bekleyebilirseniz Aliexpressten bulursunuz.

Merhaba bende xigmatekin işlemci soğutucusu var lakin alttaki soketlerini kırdım işlemcinin üstüne oturmuyoe onun soketlerini bilgisayarcılarda bulabilir miyim?

Garantisi bitmediyse , garantiye verin. Bittiyse güvendiğiniz bir bilgisayarcıya götürün. Parça isterse N11 , AliExpress , Vatan Bilgisayar , Hepsiburada , Gittigidiyor , Trendyol gibi yerlerden yani televizyonlara çıkan alışveriş yeri reklamları 100% gerçektir.

Merhaba fotoğraf atabilirseniz yardımcı oluruz. Genelde o soket yardımcıları bulunuyor N11’ veya bekleyebilirseniz Aliexpressten bulursunuz.
Merhaba Bugün gittim 300 tl ye fan aldım Zalman cnps5x sorunsuz taktım lakin sorun hala devam ediyor bıktım gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…