Bilgisayarım sürekli reset atıyor

GreatArcher

Kilopat
Makaleler
1
Selam arkadaşlar. Dün birkaç kere elektrik gidip geldi ve bugün sabah bilgisayarımı açtığımda 10 dakikadan bir reset attığını fark ettim. Nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz? İçini açıp her şeyi söküp taktım fayda etmedi.

Farklı bir güç kaynağı ile deneme şansınız var mı ? Bilgisayarın ısı değerlerini bizimle paylaşır mısınız ?

Kabloları kontrol ettim hepsi doğru şekilde takılı ve ısınma yok bilgisayarda. 10 dadika çalışan bilgisayarın aşırı ısındığı nerde görülmüş :)

Farklı bir güç kaynağı ile deneme şansınız var mı ? Bilgisayarın ısı değerlerini bizimle paylaşır mısınız ?

Malesef başka güç kaynağı deneme şansım yok.

Kabloları kontrol ettim hepsi doğru şekilde takılı ve ısınma yok bilgisayarda. 10 dadika çalışan bilgisayarın aşırı ısındığı nerde görülmüş :)

Malesef başka güç kaynağı deneme şansım yok.

Mavi ekran vermiyor. Ekran uykuya geçiyor yani nasıl anlatsam bilgisayarın ışığı yanıyor fakat işlev yok.

Işığı yanıp ekran gelmiyorsa sorun ekran kartında olabilir.

Ayrıca başka bir güç kaynağı ile deneyebilirseniz sorunun nerde olduğunu söylemememiz daha kolay olur.

Evet bir arkadaşından rica et onunkinden çıkar seninkine tak, sorun yoksa güç kaynağındadır, sorun hala devam ediyorsa ekran kartındadır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı