Bilgisayarım Watch Dogs Hangi Ayarlarda Açar!

Mertt Kazancii

Hectopat
Daha fazla  
Pc özellikleri:
İşlemci: i3-4150 3.50 ghz
ram:6gb 1333mhz
ekran kartı: sapphire hd 7750 1gb 128 bit gddr5
1920x1080 low veya medium acabilirmi tahmini kaç fps alabilirim bu sistemle yanıtlarsanı sevinirim teşşekürler :)

Kardeşim benim sistemim seninle aynı. Bir kere 1920x1080p'de oynamayı unut o hayal. İkincisi oyun bu sistemde low'da bile acayip kasıyor. Bak sistemlerimiz aynı oyuna hakaret veya kötülemek için yapmıyorum ama berbat şekilde kasıyordu. Çoğu zaman 13 - 20 fps arası olduğunu ölçmüştüm.

Kardeşim benim sistemim seninle aynı. Bir kere 1920x1080p'de oynamayı unut o hayal. İkincisi oyun bu sistemde low'da bile acayip kasıyor. Bak sistemlerimiz aynı oyuna hakaret veya kötülemek için yapmıyorum ama berbat şekilde kasıyordu. Çoğu zaman 13 - 20 fps arası olduğunu ölçmüştüm.
sen bana hangi çözünürlükte ve ayarda önerirsin?

Benim önerim şudur ; eğer arabada veya ateş ederken giren aşırı kasmalar benim sinirimi bozmaz diyorsan oyna. Ben bu oyunun kasmaması için ne kadar program indirsem az geldi. Sorun ekran kartımızda sen oraya bir r9 280 dual x2'yi koy bakalım oraya (3 GB 384 Bit) ondan sonra elini konuna koyup "oh be oyun buymuş" dersin. Ama senin şimdiki sisteminde tavsiye etmem. Çok uzattım benim fikrim bu yönde.

O sizin bileceğiniz iş. Özelliklerine bakın ve alın. Forumda ve Technopat Sosyalde ekran kartı alacaklar için çok güzel rehberler var. Oraya bakmanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı