Çözüldü Bilgisayarım Windows 8 Kaldırır Mı ?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Connor

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sorun çözüldü Windows 7 Ultimate 64bit yükledim sorunsuz çalışıyor.Mesajlarınız için teşekkürler en yakın zamanda MSI GE60 alarak Windows 8 Yükleyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1- İşlemcini pek bilmiyorum ama ram kaldırır gibi geliyor, benim masaüstünde 1 gb ram var kaldırıyor.
2- Driverda problem yaşıcağını zannetmiyorum.Ama yinede başka birisinden cevap bekle.
3- Internet Explorer otomatik gelir isterseniz Sağ tık > Kişiselleştir > Masaüstü Simgelerini Değiştirinden yapabilirsiniz.

Driverını w7 de önceden update et. Bende geçen gün W8 geçtim driverlar bazen problem yaşatabiliyor. Bilgisayarın kaldırır büyük ihtimalle ama dediğim gibi driverlarını ihmal etme.

Driverını w7 de önceden update et. Bende geçen gün W8 geçtim driverlar bazen problem yaşatabiliyor. Bilgisayarın kaldırır büyük ihtimalle ama dediğim gibi driverlarını ihmal etme

Hocam Pc Win XP. Bu arada baştan kuracağım Windows'u uptade etmeyeceğim, ama driverleri bir yere atabilirim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı