Bilgisayarıma format attıktan sonra aynı Microsoft hesabındaki diğer cihazlara da format atıldı mı?

yigitalptoy

Femtopat
Daha fazla  
Dizüstü bilgisayarıma az önce format attım. Ama aynı Microsoft hesabındaki masaüstü bilgisayarıma da format atılmış olabileceğinden şüpheleniyorum. Böyle bir şey var mı? Yoksa masaüstünde bir değişim olmadı mı? Yanıtlarınızı bekliyorum.

Dizüstü bilgisayarıma az önce format attım. Ama aynı Microsoft hesabındaki masaüstü bilgisayarıma da format atılmış olabileceğinden şüpheleniyorum. Böyle bir şey var mı? Yoksa masaüstünde bir değişim olmadı mı? Yanıtlarınızı bekliyorum.
Hocam formatı nasıl attınız?

Onu yapmanız mümkün değil.

Başka bir bilgisayarın format atılması diğer bilgisayarı etkilemez. Format atmak, yalnızca belirli bir bilgisayarı sıfırlar ve diğerine herhangi bir şekilde müdahale etmez. Ancak, önemli verileriniz varsa, format atmadan önce yedeklemenizi öneririm.

Hayır hocam. Yalnızca format attığınız bilgisayara format atılır.

Geri
Yukarı