Bilgisayarıma harici ekran kartı nasıl takabilirim?

zedscreed

Picopat
Daha fazla  
Selamlar. Bilgisayarımda ekran kartı girişi bulunmuyor. Ayrıca işlemci yerine metal çubuk gibi şeyler var ne olduklarını bilmiyorum. RAM'i 4 GB. İşlemci Intel Celeron CPU J3060 1.60GHz. Ekran kartı olarak Intel HD Graphics geçiyor. Ben ekran kartı almak istiyorum çünkü genelde oyunlarda çok düşük performans alıyorum. Ama anakartımda ekran kartı girişi yok. Nasıl yapabilirim ekran kartı takabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı girişi yok derken? Anakartın resmini atar mısın.
1608310616257.png

Selamlar. Bilgisayarımda ekran kartı girişi bulunmuyor. Ayrıca işlemci yerine metal çubuk gibi şeyler var ne olduklarını bilmiyorum. RAM'i 4 GB. İşlemci Intel Celeron CPU J3060 1.60GHz. Ekran kartı olarak Intel HD Graphics geçiyor. Ben ekran kartı almak istiyorum çünkü genelde oyunlarda çok düşük performans alıyorum. Ama anakartımda ekran kartı girişi yok. Nasıl yapabilirim ekran kartı takabilirim?

Galiba mobil anakart kullanılmış o yüzden ekran kartı girişi bulunmuyor ve zaten sistem o kadar iyi değil yani ekran kartı takmanız fazla bir şey değiştirmez.

Ekran kartı girişi yok derken? Anakartın resmi

Ekran kartı girişi yok derken? Anakartın resmini atar mısın. Eki Görüntüle 788428
Kanka direkt o ekran kartı soketleri yok. Aldığımızda böyleydi ve sıfır pcydi. Fiyatı düşüktü fazla bir sey beklemiyorum zaten.
Galiba mobil anakart kullanılmış o yüzden ekran kartı girişi bulunmuyor ve zaten sistem o kadar iyi değil yani ekran kartı takmanız fazla bir şey değiştirm

İşlemci o çubuk dediğin şeyin altında duruyor. Kusura bakma çok eski bir sistem o direkt yeni sistem bakın.
Sistemi aslında 2018de aldım. Tabii ucuz bir sistemdi cok bir sey bekleyemeyiz. Eyvallah reis.

Kanka direkt o ekran kartı soketleri yok. Aldığımızda böyleydi ve sıfır pcydi. Fiyatı düşüktü fazla bir sey beklemiyorum zaten.

Sistemi aslında 2018de aldım. Tabii ucuz bir sistemdi cok bir sey bekleyemeyiz. Eyvallah reis.
Böyle bir şey mümkün olabilir mi ? Kesinlikle olması lazım PCIe slotu. Bir fotoğraf alabilir miyiz ?

Böyle bir şey mümkün olabilir mi ? Kesinlikle olması lazım PCIe slotu. Bir fotoğraf alabilir miyiz ?
Tamam atarım ama daha önceki bilgisayarımda vardı bunda yok.
Aga buna benzer bir şey. Dediğim gibi hem ekran kartı girişi yok hemde laptop rami tarzı bir şey var. Normal masaüstü rami yok.

Dosya Ekleri

• images (6).jpeg
    images (6).jpeg
    45,3 KB · Görüntüleme: 45
Tamam atarım ama daha önceki bilgisayarımda vardı bunda yok.
Aga buna benzer bir şey. Dediğim gibi hem ekran kartı girişi yok hemde laptop rami tarzı bir şey var. Normal masaüstü rami yok.
Bu nasıl bir şey yahu. Sanki laptop anakartını modifiye etmişler. Ayrıca işlemci soketi yok, işlemci anakarta gömülü. Bu bilgisayara harici ekran kartı takılmaz sanırım. Yeni bir bilgisayara ihtiyacınız olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı