Bilgisayarıma kötü amaçlı yazılım girmiş olabilir mi?

Birkaç gün önce benim de sistemime virüs bulaştı. Anti-Malwarebytes kapersky kullandım ikisi de virüsü bulamadı. Siz bir kere Hitman Pro ile de deneyin 30 gün ücretsiz zaten ve benim sistemimdeki virüsü 5 dakikada sildi. Sunucu haritasının atöyle ise içinde virüs bulunuyor gibi gözüküyor olabilir ancak pek sanmıyorum öyle olacağını. CS:GO ile bilgim yok ancak bu virüs tarama uygulamasını kullanmanızda fayda var.

Xxx_batuhanavci_xxx[/USER] verecek cevabın yok mu?

Yanlış yere yazdığımdan dolayı yazımı kaldırdım özür dilerim ama nütfen sizde saygı çizginiz bozmayın bu platformu seviyorum ve ceza almak istemiyorum bu konu kapanmıştır verdiğim rahatsızlık için özür dilerim hayırlı günler dilerim.

Arkadaşlar ben Malwarebytes ve kas kullanıyorum. Malwarebytes hep Trojan'ı engellemiş resmi CS:GO sunucularında neredeyse her zaman engelliyor ama girip oynayabiliyorum. 2. si ise bir kere bilgisayarıma ağ saldırısı yapılmış DDoS gibi bir şey ya da biri hacklemeye çalışmış, Kaspersky'e raporlarından baktım bilgisayarın performansında bir şey yok her zamanki gibi, bir kerede topluluk sunucusu olan sörf sunucusuna girdim sörf mapini indiriyordu oynamak için, neyse arkadaşlar formata gerek var mı? Bilgisayara bir şey indirmedim kötü sitelere girmedim yardım edin lütfen. Arkadaşlar taramada bir şey çıkmadı IP adresim falan gözüktüyse lütfen beni hacklemeyin ben 12 yaşındayım benim bilgisayarda bir şey yok zaten sadece oyun oynuyorum.
IP'nizi değiştirebilirsiniz. Ayrıca Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama yapınız. CS:GO sunucularından pek anlamadığım için daha fazla yorum yapmayacağım.
Malwarebytes yerine sadece Kaspersky kullan dostum. İki antivirüsü birlikte kullanmak sisteme yoğun bir yük bindirir. Sadece Kaspersky yeterlidir.

Sistemde herhangi bir sorun olduğunu zannetmiyorum. Inbound, Outbound kural setlerinden kaynaklı olarak bu tarz durumlar meydana gelebilir. Yanlış alarm muhtemelen.

Her ihtimale karşı, sistemi Hitman.Pro gibi bir yazılım ile veya Kaspersky ile tam taramaya alabilirsin.
Malwarebytes bir Anti-Malwaredir.

IP'nizi değiştirebilirsiniz. Ayrıca Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama yapınız. CS:GO sunucularından pek anlamadığım için daha fazla yorum yapmayacağım.

Malwarebytes bir Anti-Malwaredir.
Hocam çok yüksek ihtimalle Topluluk Sunucularında, toplu bir indirme oldu, o kısımda da Steam'e yakalanmadan dosyaların arasına zararlı yazılım yüklendi. Ve arkadaş mağdur oldu.

Hocam çok yüksek ihtimalle topluluk sunucularında, toplu bir indirme oldu, o kısımda da Steam'e yakalanmadan dosyaların arasına zararlı yazılım yüklendi. Ve arkadaş mağdur oldu.

Dosya indirse Kaspersky engellerdi.
Hocam çok yüksek ihtimalle topluluk sunucularında, toplu bir indirme oldu, o kısımda da Steam'e yakalanmadan dosyaların arasına zararlı yazılım yüklendi. Ve arkadaş mağdur oldu.

Surf haritası sadece bir tanesine girmek istedim 1 tanesine girmek istedim sadece başkada girmedim ben nasıl yükleyeceğim şimdi format attıktan sonra
CS:GO 21 GB nasıl indireceğim ben.
Malwarebytes yerine sadece Kaspersky kullan dostum. İki antivirüsü birlikte kullanmak sisteme yoğun bir yük bindirir. Sadece Kaspersky yeterlidir.

Sistemde herhangi bir sorun olduğunu zannetmiyorum. Inbound, outbound kural setlerinden kaynaklı olarak bu tarz durumlar meydana gelebilir. Yanlış alarm muhtemelen.

Her ihtimale karşı, sistemi Hitman. Pro gibi bir yazılım ile veya Kaspersky ile tam taramaya alabilirsin.

Kaspersky da kullanıyorum.
Merak etmeyin, burada ki çoğu kişi bilişim bilgilerini kötüye kullanmaz. @ArdaFRKN size yardımcı olacaktır.

[Yanlış yere yazıldığı için kadırılmıştır]
😅

Yerinde olsam tam tarama yapar CS'yi siler ve tekrar yüklerdim.

.exe şeklindedir çoğu trojan bu yüzden öyle algılamış olabilir. Tam tarama yapın Kasper'dan ve malware Bytes'tan tekrar. Bir şey çıkmazsa sorun yoktur. Sabah benim de başıma gelmişti. Ip'nizden sizi hackleyemeyiz, her modemi açıp kapattığınızda ıp'niz değişir. CS'yi silip tekrar yükleyin garantiye almak isterseniz.

Sistemde herhangi bir sorun olduğunu zannetmiyorum. Inbound, outbound kural setlerinden kaynaklı olarak bu tarz durumlar meydana gelebilir. Yanlış alarm muhtemelen.

Her ihtimale karşı, sistemi Hitman. Pro gibi bir yazılım ile veya Kaspersky ile tam taramaya alabilirsin.

Kablonet'te statik IP var sanırım benimki değişmiyor:(

Oradaki sonuçlarda birkaç IP var bu yüzden her kapatıp açtığında değişiyor demek diye düşünüyorum.

Sizde bilmiyorsanız yorum yapmayın. Internet download Manager'ın bunlarla zerre alakası yok. Format atılmasına gerek yok. Crack ile alakası yok, Steam'i gösteriyor, directory olarak.
Modemi aç-kapa yapın.
@XxX_KEBABTRG_XxX verecek cevabın yok mu?

Yanlış yere yamışım üzgünüm.

Birkaç gün önce benim de sistemime virüs bulaştı. Anti-malwarebytes kapersky kullandım ikisi de virüsü bulamadı. Siz bir kere Hitman Pro ile de deneyin 30 gün ücretsiz zaten ve benim sistemimdeki virüsü 5 dakikada sildi. Sunucu haritasının atöyle ise içinde virüs bulunuyor gibi gözüküyor olabilir ancak pek sanmıyorum öyle olacağını. CS:GO ile bilgim yok ancak bu virüs tarama uygulamasını kullanmanızda fayda var.

Yanlış yere yazdığımdan dolayı yazımı kaldırdım özür dilerim ama nütfen sizde saygı çizginiz bozmayın bu platformu seviyorum ve ceza almak istemiyorum bu konu kapanmıştır verdiğim rahatsızlık için özür dilerim hayırlı günler dilerim.

Ip'nizi değiştirebilirsiniz. Ayrıca Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama yapınız. CS:GO sunucularından pek anlamadığım için daha fazla yorum yapmayacağım.

Malwarebytes bir anti-malwaredir.

Surf haritası sadece bir tanesine girmek istedim 1 tanesine girmek istedim sadece başkada girmedim ben nasıl yükleyeceğim şimdi format attıktan sonra.

Tek bir sorum var format atayim mi 2 ben bu gece kafamı nasıl rahat bir şekilde kafamı koyacağım.
Bir çözüm bulur musunuz herkesin ona6yladığı bir çözüm.

Son düzenleme:

Surf haritası sadece bir tanesine girmek istedim 1 tanesine girmek istedim sadece başkada girmedim ben nasıl yükleyeceğim şimdi format attıktan sonra

Tek bir sorum var format atayim mi 2 ben bu gece kafamı nasıl rahat bir şekilde kafamı koyacağım.
Bir çözüm bulur musunuz herkesin ona6yladığı bir çözüm.
Kaspersky engellerdi diye bir şey yok. Hiç öyle bir ihtimal de yok.

Geri
Yukarı