Çözüldü Bilgisayarıma vigua. A bulaştı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DarkLord3455

Hectopat
Yer
Little İtaly
Daha fazla  
Arkadaşlarımla eğlenmek için çoğunuzun bildiği Metin 2 PVP serverlerinden birisine girdik, bilgisayarım uyarı verdi ben bu dosyayı takmadım sildim, sonra oyun açılmayınca herhalde oyun dosyasıdır falan dedim, ve silmedim, şu anda silmeye çalışıyorum fakat silinmiyor, dosyayıyda kaldırdım ama hala uyarı veriyor, sil desemde kalıyor, Kaspersky ile hızlı tarama yaptım bir şey çıkmadı, ne önerirsin.

O dosyayı / klasöre sağ tıkla virüs taramayı yapın seçeneği tıklayın. Bir şey çıkmazsa tam tarama da yapın. Silme konusuna gelirsek zorla silme programlar var hangisi ise bilmiyorum onu deneyin işe yarayabilir.

O dosyayı / klasöre sağ tıkla virüs taramayı yapın seçeneği tıklayın. Bir şey çıkmazsa tam tarama da yapın. Silme konusuna gelirsek zorla silme programlar var hangisi ise bilmiyorum onu deneyin işe yarayabilir.

Hocam Kaspersky'i kurduğumdan beri dosyadan bildirim gelmedi ve şu an Windows Defender yine sorunlu yanıyor, ama girdiğimde bir şey görünmüyor Kaspersky Cloud yazıyor, Dosyayın klasörünü göremiyorum. Şu anda tekrar görünmeye başladı dediğinizi uygulayacağım.

Gözünüzü korkutmak istemem fakat ben bu virüsü hem Kaspersky hem de Malwarebytes ile taratıp silmeme rağmen gitmemişti ve sistemi aşırı yavaşlatıyordu. Ben de temiz kurulum yapmıştım. Sizin sonunuz da temiz kuruluma gidecek gibi bence. Ama size direkt olarak temiz kurulum yapın demiyorum bu arada.

Hocam Kaspersky'i kurduğumdan beri dosyadan bildirim gelmedi ve şu an Windows Defender yine sorunlu yanıyor, ama girdiğimde bir şey görünmüyor Kaspersky Cloud yazıyor, Dosyayın klasörünü göremiyorum.
Gözünüzü korkutmak istemem fakat ben bu virüsü hem Kaspersky hem de Malwarebytes ile taratıp silmeme rağmen gitmemişti ve sistemi aşırı yavaşlatıyordu. Ben de temiz kurulum yapmıştım. Sizin sonunuz da temiz kuruluma gidecek gibi bence. Ama size direkt olarak temiz kurulum yapın demiyorum bu arada.

Hocam ne yapsam bilgisayarımı da yeni toplamıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu şekilde görünüyor Windows Defender, Ve Windows klasörünü taratmıştım bir sıkıntı çıkmadı. Kapat diye bir seçenek çıktı uygulama ve tarayıcı denetime bastığımda, bende bastım şu anda yeşil tik bulunuyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    25,9 KB · Görüntüleme: 103
Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı