Bilgisayarıma virüs bulaştı

Dostum flasha genellikle virus bulaşınca virüsler gizleniyor bir taratın flashı.
Flash'i biçimlendirdim ve Kaspersky + Malwarebytes ile de ekstra olarak taradım, Kaspersky zaten bulup silmişti. Demek istediğim şu, silinmeden önce ben o klasörlere tıkladım ve direkt olarak bilgisayara bulaştı diye tahmin ediyorum çünkü bu bir virüs. Fakat Kaspersky tam tarama bir şey yok diyor.

Flash'i biçimlendirdim ve Kaspersky + Malwarebytes ile de ekstra olarak taradım, Kaspersky zaten bulup silmişti. Demek istediğim şu, silinmeden önce ben o klasörlere tıkladım ve direkt olarak bilgisayara bulaştı diye tahmin ediyorum çünkü bu bir virüs. Fakat Kaspersky tam tarama bir şey yok diyor.
Hocam bide norton dene oda temiz derse sıkıntı yoktur. Bu 3 uygulama en iyi av zaten

Az önce Malwarebytes'da virüs yok dedi. Herhalde tıkladığım virüs bulaşma yetisini falan kaybetmiş. Yine de ESET ile de bir kez tarayacağım. Bir BIOS güncelleyelim dedik 4 saattir virüsle uğraşıyorum. :D

1658160119977.png

USB'yi temizleyip biçimlendirmişsiniz, bilgisayarı da birçok kez taramışsınız. Elinizden geleni yapmışsınız, içiniz rahat olsun.

Geri
Yukarı