Bilgisayarıma Windows 7 yükleyemiyorum

Rosso Valentino

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Bilgisayarımda Windows 10 mevcut ve ben bu bilgisayara Windows 7 yüklemek istiyorum. Fakat yükleme sırasında Windows 7 yüklenemedi benzeri bir hata alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sistem özelliklerin ne?
Ekran Alıntısı.PNG

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Bilgisayarımda Windows 10 mevcut ve ben bu bilgisayara Windows 7 yüklemek istiyorum. Fakat yükleme sırasında Windows 7 yüklenemedi benzeri bir hata alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Dostum sanırım Windows 7 yüklemek isterken sorun yaşıyorsun. Eğer Windows 7 USB Tool ile düzgün bir ISO dosyasını USB belleğe yazdıysan BIOS ayarlarını da yapman gerekiyor. Windows 7 Installation diye bir seçenek var onu bulun ve enable yapın. Bazı anakartlarda özellikle yeni olanlar Windows 7 kurulumu için özel ayarlar gerektiriyor. Anakartınızın modelini öğrenerek internet üzerinde Windows 7 Installation ayarlarına bakabilirsiniz.

Umarım yardımcı olur.

Temiz kurulum yapabilirsiniz tek.
Adam Windows 7 yükleyemiyorum diyor sen temiz kurulum diyorsun.

Dostum sanırım Windows 7 yüklemek isterken sorun yaşıyorsun. Eğer Windows 7 USB Tool ile düzgün bir ISO dosyasını USB belleğe yazdıysan BIOS ayarlarını da yapman gerekiyor. Windows 7 Installation diye bir seçenek var onu bulun ve enable yapın. Bazı anakartlarda özellikle yeni olanlar Windows 7 kurulumu için özel ayarlar gerektiriyor. Anakartınızın modelini öğrenerek internet üzerinde Windows 7 Installation ayarlarına bakabilirsiniz.

Umarım yardımcı olur.

Teşekkür ederim kardeşim yardımcı oldu bu

Umarım yardımcı olur.

Setup ile kurmaya çalıştığı için o hatayı alır başka bir nedenle alamaz. Onun için dedim ne bu gerginlik?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı