Bilgisayarımda E: diskine giremiyorum

• Konuyu başlatan Ragnar Lothbrok
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 803
R

Ragnar Lothbrok

Ziyaretçi
4mYEzY.png

Arkadaşlar 2 gündür bu sorunu yaşıyorum. Virüs taraması yaptırdım 1 tane virüs buldu sildim ardından ASC ile tüm sorunları tarattım yeniden başlattım ama yine aynı hata var. E:'ye tıklayınca donuyor ekran bir süre sonra bu hatayı alıyorum. Ayrıca bu hatayı aldığımdan beri sol alttaki başlat menüsünü kullanamıyorum. Sağ alttaki masaüstünü göstermek için olan kısım da çalışmıyor ve windows tuşuna bastığımda metro arayüz gelmiyor. Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir? Bununla da sistemini bir tarat dediğiniz programlar varsa onları da deneyebilirim. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar..

Deniyorum hemen.

Güvenli modda çalıştıramadım bir türlü f8'e basınca olmuyor muydu? Birde pc yeniden açılırken böyle bir hata vermeye başladı.
YP3YzA.png

Shift tuşu basılıyken Yeniden Başlat'a tıklayıp şu yolu izleyin: Sorun Gider -Gelişmiş Seçenekler - Başlangıç Ayarları - Yeniden Başlatma Seçenekleri. Yeniden başlatınca gelen menüden ilgili tuşa bas (F5'ti sanırım).

Shift tuşu basılıyken Yeniden Başlat'a tıklayıp şu yolu izleyin: Sorun Gider -Gelişmiş Seçenekler - Başlangıç Ayarları - Yeniden Başlatma Seçenekleri. Yeniden başlatınca gelen menüden ilgili tuşa bas (F5'ti sanırım).
Geç cevap verdiğim için özür dilerim alt yapı güçlendirme çalışması vardı mahallede. Shift tuşu basılıyken yeniden başlattım ama "Sorun gider" gibi birşey çıkmadı ekrana. Başka alternatifler var mıdır acaba ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı