Bilgisayarımda virüs kalmış mıdır?

ARASMDN1

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarı Kaspersky, Avira, Anti Malvare ve AdwCleaner ile tarattım. anti malvare virüsleri silmiş dedi, Adw de silmiş virüsü. Sonra Avira ve Kaspersky ile tam tarama yaptım virüs yok dedi. Sizce var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı Kaspersky, Avira, Anti Malvare ve AdwCleaner ile tarattım. Anti malvare virüsleri silmiş dedi, Adw de silmiş virüsü. Sonra Avira ve Kaspersky ile tam tarama yaptım virüs yok dedi. Sizce var mıdır?

Kaspersky virüs yok dediyse büyük ihtimalle yoktur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı Kaspersky, Avira, Anti Malvare ve AdwCleaner ile tarattım. anti malvare virüsleri silmiş dedi, Adw de silmiş virüsü. Sonra Avira ve Kaspersky ile tam tarama yaptım virüs yok dedi. Sizce var mıdır?

Raporları ekran görüntüsü olarak atar mısınız? Kesin bir tanı söyleyemeyiz görmeden.

İçiniz rahat değilse bilgisayarınızı yedekleyin ve sıfırlayın. Ama Kaspersky virüs yok diyorsa büyük ihtimalle yoktur ama bu virüs olmadığı anlamına gelmez. Bazı virüsler antivirüs programlarına yakalanmıyorlar. Bir sürü antivirüs programını taratmışsınız, yoktur diye düşünüyorum.

İçiniz rahat değilse bilgisayarınızı yedekleyin ve sıfırlayın. Ama Kaspersky virüs yok diyorsa büyük ihtimalle yoktur ama bu virüs olmadığı anlamına gelmez. Bazı virüsler antivirüs programlarına yakalanmıyorlar. Bir sürü antivirüs programını taratmışsınız, yoktur diye düşünüyorum.

Andirdiğimde bilgisayar öyle bir yavaşlamıştık kullanılmıyor du Kaspersky ile tarattım sildi rahatladı PC.

Yeni konular

Geri
Yukarı