Çözüldü Bilgisayarımda virüs mü var?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

wanillaa

Decapat
Daha fazla  
RAM
16,0 GB
SSD veya HDD modeli
KIOXIA 450GB
Ekran kartı
Radeon RX 580 Series
Anakart
MSI B450M
İşlemci
AMD Ryzen 5 3400G 8CPUs 3.7GHz
Merhabalar, yaklaşık 1-2 haftadır masaüstümde bir dosya oluşuyor. Ne kadar silsem de tekrar tekrar masaüstüme geliyor. Dosyanın boyutuna baktığımda 0 byte olarak gözüküyor. Kaspersky ile tarama yapsam da bir sonuç elde edemedim. Dosyanın ismi "OptiFine_1.8.9_HD_U_M5.jar" yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Ekran Alıntısı.PNG

Çözüm
Merhabalar, yaklaşık 1-2 haftadır masaüstümde bir dosya oluşuyor. Ne kadar silsem de tekrar tekrar masaüstüme geliyor. Dosyanın boyutuna baktığımda 0 byte olarak gözüküyor. Kaspersky ile tarama yapsam da bir sonuç elde edemedim. Dosyanın ismi "OptiFine_1.8.9_HD_U_M5.jar" yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Eki Görüntüle 1265341
Minecraft grafik düzenleyicisi o. Yanlış yere kurmuş olabilirsiniz. Eğer Minecraft grafik düzenleyicisi kurduğunuzu hatırlamıyorsanız, birşeyler ters gidiyor demektir.
Merhabalar, yaklaşık 1-2 haftadır masaüstümde bir dosya oluşuyor. Ne kadar silsem de tekrar tekrar masaüstüme geliyor. Dosyanın boyutuna baktığımda 0 byte olarak gözüküyor. Kaspersky ile tarama yapsam da bir sonuç elde edemedim. Dosyanın ismi "optifine_1.8.9_hd_u_m5.jar" yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Eki Görüntüle 1265341

Hitman Pro ve MBAM ile taratın.

MBAM ile deneyin bir de.
Pekala, teşekkürler.
Sanırım masaüstüne kurmuşsun bir şekilde.
Sanmıyorum, bu eklentiyi yaz tatilinde kurmuştum. 2 haftadır masaüstümde meydana geliyor.
Hitman Pro ve MBAM ile taratın.
MBAM ile taratacağım, teşekkürler.
MBAM ile deneyin bir de.
MBAM ile denedim ve bu sonuçları elde ettim.
resim_2022-01-09_153518.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı