Bilgisayarımda virüs olmadığından nasıl emin olabilirim?

RHEZNOW

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar İncehesap'ın sitesinden James Donkey'in yazılımını indirdim ve virüslü olduğunu öğrendim fakat bilgisayarımda hiçbir anormallik olmadı. Oyun da oynadım; kasma donma hiçbir şey olmadı. Kaspersky antivirüs indirip tam tarama yaptım. Windows Defender'dan da yaptım; temiz çıktı. Ben zaten önceden programı kaldırmıştım. Hala tereddütteyim. Yeni bir kulaklık aldım ama bunlarla uğraşıyorum. Ne yapmalıyım? Format atmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şunları indirip bir test yapın.

Yaptım zaten Kaspersky'dan.

Neden paranoyak oldun? Olsa çıkardı büyük ihtimalle. Başka bir av ile tara.

Çünkü virüslu olduğunu söyleyen kişide çıkmış virüslü olduğu ben programı sildiğim için temiz diyor madem denetim masasından kaldırınca silinecek av ye ne gerek var onu anlamadım.

Arkadaşlar İncehesap'ın sitesinden James Donkey'in yazılımını indirdim ve virüslü olduğunu öğrendim fakat bilgisayarımda hiçbir anormallik olmadı. Oyun da oynadım; kasma donma hiçbir şey olmadı. Kaspersky antivirüs indirip tam tarama yaptım. Windows Defender'dan da yaptım; temiz çıktı. Ben zaten önceden programı kaldırmıştım. Hala tereddütteyim. Yeni bir kulaklık aldım ama bunlarla uğraşıyorum. Ne yapmalıyım? Format atmak istemiyorum.
En iyisi mcaffe satın alın hiç bir virüs sıkıntınız olmaz çünkü yazdığınız bir harfi bile tarıyor ve 7 24 online yardım ile kolayca virüs varsa bile temizletebilirsiniz

Şimdi format atmayıp ileride pişman olmak istemiyorum virüs silinmediyse parçalara zarar verirse hiç hoş olmaz.

Çünkü virüslu olduğunu söyleyen kişide çıkmış virüslü olduğu ben programı sildiğim için temiz diyor madem denetim masasından kaldırınca silinecek av ye ne gerek var onu anlamadım.

Nasil yani? Sen kaldırınca silinecektir mi sanıyorsun? O zama millet neden AV alsın? Kaldır bitsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı