Bilgisayarımda virüs var mı?

Roblox'u son zamanlarda oynamıyorum ama en son ne oynadığımı hatırlıyorum. Oyuna girip baktım ve benimkinin de değiştiğini gördüm. Sizlik değil de oyunun sıkıntıntısı olduğunu düşünüyorum. Taramada da virüs çıkmadığına göre korkuya gerek yok.

Merhaba yeni aldıgım bilgisayarımda bir takım tuhaf olaylar oluyor format atmıstım virus taramasındada hiçbir şey cıkmıyor ama mikrofon ses duzeyı kendi kendine degisiyor Roblox'da son oynadıgım oyunların yeri degısıyor ama esyalarıma Robux'umda bır degısıklık olmuyor ve daha demin gordum son eklenilenler kısmında family diye bır şey vardı simgesi yesıl kalp gıbıydı ama yanlıslıkla listeden cıkart tusuna bastım sanırım sizce bilgisayarımda virus var mı yoksa bu sorunları nasıl cozebılırım?

Arama kısmına CMD yazıp yönetici olarak çalıştır sonra MRT yaz ve enterla 2 saat civarı bakacak daha sonrasında virüs olup olmadığını görürsün

Arama kısmına CMD yazıp yönetici olarak çalıştır sonra mrt yaz ve enterla 2 saat civarı bakacak daha sonrasında virüs olup olmadığını görürsün.

Hesabınızda ayarlarda korumalar açık mı ya da email falan doğrulanmış mı?

Roblox'u son zamanlarda oynamıyorum ama en son ne oynadığımı hatırlıyorum. Oyuna girip baktım ve benimkinin de değiştiğini gördüm. Sizlik değil de oyunun sıkıntıntısı olduğunu düşünüyorum. Taramada da virüs çıkmadığına göre korkuya gerek yok.

Peki şu mikrofon ses düzeyinin değişmesinin sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen yine de sistemin boşta değerlerine bak Görev Yöneticisi'nden ya da bize at degerleri bakalım ayrıca Malwarebytes programıyla bir tarama yap ilkten normal tarama yap sonrasında tam tarama içinin rahat olması için kesinlikle root seçeneğini seçme ayarlardan C: D: Sürücünü seç tarat.

1694885714781.png

Mikrofon ses düzeyi derken sizin konuştuğunuz mikrofon mu, yoksa bilgisayardan çıkan ses seviyesi mi değişiyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı