Bilgisayarımda yapacak bir şey bulamıyorum

Gün içerisinde ev temizliği, yemek pişirmek, bol bol baba parası yemek gibi bir özelliğim var 🤣
Oyun oyna diyen arkadaşlarım 10 yıl rakion denen bir oyun oynadım Türkiye serverları kapanınca artık oyuna küstüm.
Hocam Terraria veya Stardew Valley gibi çok daha farklı tarzlarda oyun deneyebilirsiniz. Ya da başka bir hocamın dediği gibi Xbox game pass denenebilir. (Favorim dead space)

Gün içerisinde ev temizliği, yemek pişirmek, bol bol baba parası yemek gibi bir özelliğim var 🤣
Oyun oyna diyen arkadaşlarım 10 yıl rakion denen bir oyun oynadım Türkiye serverları kapanınca artık oyuna küstüm.

GTA 5 Online deneyebilirsiniz. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yazılım biliyorum ama kafa patlatmak gecemi gündüzüme katmak beni yoruyor.
Dostum öyle şeyler yazmışsın ki sanki bilgisayarda yapacak bir şey olmamasından ziyade yaşamaya üşeniyor gibisin.

Arada bir kendini mental olarak veya fiziki olarak bir şeyler öğrenmeye, çalışmaya bilmem neye yormak keyifli şeylerdir. Bilgisayarı hevesle aldım diyorsun da aklında yapacak bir şey yoksa neyin hevesiyle aldın ki?

Dostum öyle şeyler yazmışsın ki sanki bilgisayarda yapacak bir şey olmamasından ziyade yaşamaya üşeniyor gibisin.

Arada bir kendini mental olarak veya fiziki olarak bir şeyler öğrenmeye, çalışmaya bilmem neye yormak keyifli şeylerdir. Bilgisayarı hevesle aldım diyorsun da aklında yapacak bir şey yoksa neyin hevesiyle aldın ki?
Film izlerim yabancı diziler izlerim düşüncesi ile aldım.
Alaca Karanlık, The Vampir Diaries, The Orijinal, Legacies, gibi gibi birçok seriyi izledim bitirdim şimdi bir diziye başlayayım desem içimden gelmiyor. Oyun oynayın diyen arkadaşlar oyun oynamaktan zevk almıyorum. Bilgisayarda ne yapıyorsun diyorsunuz teknopat okuyorum, haber okuyorum.
3/4 tane site yaptım yazılım biliyorum ama sıkıldım yazılımdan.
Bol bol İstanbul’da geziyorum. Bilgisayar bana artık sıkıcı geliyor.
Neyin hevesi ile aldım dersen elimde 20.000tl vardı 6 aylık maaşım yani onunla gidip vatandan bu bilgisayarı aldım.
Niye kullanmayacağın bireyi aldın dersen kullandım 4 site kodladım ama artık vakit ayıracak bilgisayarda ilgimi çekecek bir şey bulamıyorum.
Biraz da yaşam şartlarının kötüleşmesinden piskolojik olarak da herşey de isteksizlik başladı anlam veremiyorum.

Film izlerim yabancı diziler izlerim düşüncesi ile aldım.
Alaca Karanlık, The Vampir Diaries, The Orijinal, Legacies, gibi gibi birçok seriyi izledim bitirdim şimdi bir diziye başlayayım desem içimden gelmiyor. Oyun oynayın diyen arkadaşlar oyun oynamaktan zevk almıyorum. Bilgisayarda ne yapıyorsun diyorsunuz teknopat okuyorum, haber okuyorum.
3/4 tane site yaptım yazılım biliyorum ama sıkıldım yazılımdan.
Bol bol İstanbul’da geziyorum. Bilgisayar bana artık sıkıcı geliyor.
Neyin hevesi ile aldım dersen elimde 20.000tl vardı 6 aylık maaşım yani onunla gidip vatandan bu bilgisayarı aldım.
Niye kullanmayacağın bireyi aldın dersen kullandım 4 site kodladım ama artık vakit ayıracak bilgisayarda ilgimi çekecek bir şey bulamıyorum.
Biraz da yaşam şartlarının kötüleşmesinden piskolojik olarak da herşey de isteksizlik başladı anlam veremiyorum.
Film, dizi yok. Oyun yok. Yazılım yok. Müzik yok. Belki yayın izleyebilirsin. O da yoksa sat gitsin bilgisayarını o zaman. Anladığım kadarıyla biraz karamsar bir dönemdesin haliyle zorlamanın gereği yok. Başka şeylere yönel dünyada herkese yetecek kadar aktivite var. Spor yapmanı öneririm.

Benimde aynı şekil.25k para vererek bilgisayar aldım içimden hiçbir şey gelmiyor.Aslında yazılım ve matematiğe ilgim var onlara yönelmek istiyorum ama ingilizcem yetersiz.Sizce okuldaki hazırlık senem bitene kadar türkçe mi ilerlemeliyim? Yönetim bilişim sistemleri okuyacağım sizce bunun için neler yapabilirim bu hazırlık sürecinde
Yazılımda mid seviye anlasan yeterli öğrenme sürecinde.Çoğunlukla problemlerle uğraşacaksın ve bu problemlerin çoğunun çözümü ingilizce oluyor.Üstün bir ingilizce seviyesine de gerek yok bunun için.Zamanla ilerletirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı