Bilgisayarımdaki Tüm Sürücüleri Sildim

Mert473624

Centipat
Merhaba,

Bilgisayarıma yeni ekran kartı sürücüsünü bir türlü yükleyemiyordum. Sürekli Windows sürümümle uyumlu olmadığını başıma kakıyordu ne yaparsam yapayım. En sonunda DDU ile tüm ekran sürücülerini sildim. Ekran kartı seçeneğini seçtiğime eminim fakat her şey silindi. Ne internete bağlanabiliyorum ne de telefonuma indirdiğim LAN sürücüsünü USB kablo ile atabiliyorum. Telefonumu da USB belleğimi de görmüyor alet.

Ekran kartım GTX 630.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Bilgisayarıma yeni ekran kartı sürücüsünü bir türlü yükleyemiyordum. Sürekli Windows sürümümle uyumlu olmadığını başıma kakıyordu ne yaparsam yapayım. En sonunda DDU ile tüm ekran sürücülerini sildim. Ekran kartı seçeneğini seçtiğime eminim fakat her şey silindi. Ne internete bağlanabiliyorum ne de telefonuma indirdiğim LAN sürücüsünü USB kablo ile atabiliyorum. Telefonumu da USB belleğimi de görmüyor alet.

Ekran kartım GTX 630.
Hocam bir format at öncelikle. Sonrasında şöyle bir şey var örneğin benim ekran kartım gt 730 en güncel sürümü 441.05 gibi bir şey ama benim kullanabildiğin en yüksek 391.35 olması lazım. Çünkü araştırdım biraz nvidianuın sitesinde gördüm ki en son o sürümüne kadar destek veriyormuş. Ondan daha yüksek hangi driveri denesem bu sürüme uygun değil diyor. Bi araştır onu.

Formata gerek yok ama eğer format istiyorsan format atabilirsin.
Telefona sürücüyü indirip USB ile atmaya çalış.

Böyle durumlarda ben DDU ile kaldırma yapacağım zaman sürücüyü indiriyorum sonra DDU ile kaldırıyorum sonra sürücüyü kuruyorum.

Formata gerek yok ama eğer format istiyorsan format atabilirsin.
Telefona sürücüyü indirip USB ile atmaya çalış.

Böyle durumlarda ben DDU ile kaldırma yapacağım zaman sürücüyü indiriyorum sonra DDU ile kaldırıyorum sonra sürücüyü kuruyorum.
Hocam bendede aynı sorun var ama klavye mouse okumuyor hiçbir şekilde USB okumuyor onu nasıl yapıcaz

Geri
Yukarı