Bilgisayarımı ilana koymalı mıyım?

İyi sosyaller, şu an laptopumu Letgo ve Sahibinden'de ilana verdim ama eğer dolapa verirsem ve 2-3 gün sonra satılırsa mecbur göndermek zorunda kalırım ve ben laptopumu satıp bu sistemi ve monitörü almak istiyorum KAANFLIX-BING/AMD Ryzen 5 5500/ASUS TUF GAMING Radeon RX 6500 XT OC 4GB/16GB DDR4/500GB NVME M.2 SSD/Geforce Espor PC |ITOPYA.COM SAMSUNG LS24AG300NRXUF Odyssey G3 24” 1 ms 144 Hz Full HD Çerçevesiz Gaming Monitör Siyah bu 2 üründe sizce ben satana kadar aynı fiyatta kalırmı kalmazsa bile bu fiyatlara monitör + sistem bulabilir miyim?
kanka g3 sakın alma ben aldım aşırı pişmanım çok fazla ghosting var ayrıyeten son 3 aydır bozuk 144hz i çalışmıyor ekranda beyaz hareketli çizgiler var. En yakın zamanda garantiye götürmeyi düşünüyorum

Ustam eğer G3'ün yeni nesliyse hiç problem yok şu an halihazırda kullanıyorum taş gibi monitör.

Not: Bendeki 165Hz olan model belki 144 olan ile fark vardır bilemiyorum.
G3 165 Hz modeli kronik sorunlu 144'de aynı şekilde.

G3 165 Hz modeli kronik sorunlu 144'te aynı şekilde.

Hocam kullanıyorum şu anda kronik bir sorun göremedim, ya benimki istisna ya da insanlar abartıyor, ghosting yok değil var ama abartı seviyede göz yoracak kadar yok, piyasada G3'te ghosting var diyenlerin %90'ı hiç kullanmamış sadece değerlendirmelere bakan insanlar ayrıca hayatınızda hiç 240Hz monitör kullanmadıysanız hep 60Hz kullandıysanız bu bahsettiğim ufak ghostingi bile hissetmezsiniz.

Eğer ki paranız hazır direkt alacaksanız satın. Size 1 ay önce yaşadığım şeyi anlatayım kendinize pay biçin.

Gördünüz mü bilmiyorum BlitzWolf KB3 1100TL'ye geliyordu kuponla. Bende bedava olduğu için direkt aldım. Sonra onu aldığıma güvenerekten Logitech K835 klavyemi sattım. Ben sattım 2-3 gün geçti siparişim iptal edildi. Klavyesiz kaldım. Sonra toplam parayla klavye aradım bulamadım ve Fnatic miniStreak satın aldım. K835'den çok farkı yok tek ışıkları var yani. Ona göre hareket edin.

Hocam ben sana tavsiye vereyim. Dolap gibi yerlerde pahalı ürün satma. Veyahut sahibinden Param Güvende de gibi. Elden teslim etmeye çalış. Ürünü yolladıktan sonra alan kişi laptopa çeşitli şeyler yaparak sana ürün çalışmıyor diye geri yollayabilir veya daha çok şey olabilir.

Nereden satabiliriz sehrim kucuk alacak kimse yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı